Нардеп Соломчук потролив партію “Голос” туалетним папером

event 21:50 Четвер 29 Липня 2021 ПОЛІТИКА

Сьогодні у своєму телеграм-каналі нардеп Дмитро Соломчук публічно потролив партію “Голос”. Причиною стала заява про вихід з партії, яку депутатка Ольга Стефанишина написала на туалетному папері.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Нардеп написав: “Партійне “голосне” будівництво потрібно не тільки починати з чистого листа, а й закінчувати. Якщо рівненським “колегам” не вистачить, то Соломчук як завжди допоможе“.

І додав фото з рулонами “папірусу”, який використала депутатка, утім не за призначенням. 

Нагадаємо, що народна депутатка України Ольга Стефанишина сьогодні написала заяву про вихід із політичної партії “Голос” на туалетному папері.

Коментар: Більшість видатних угод укладають на серветках, а таку – хіба на туалетному папері. Прошу виключити мене з членів політичної партії “Голос”. Більшість народних депутатів не братимуть участі в з’їзді партії, який відбудеться сьогодні, та залишають партію“, – заявила нардепка.

Також ще чотири колеги Стефанишиної припинили членство в партії. Масовий вихід партійців з “Голосу” пов’язаний зі звинуваченнями керівниці партії Кіри Рудик в узурпації влади, порушенні принципів демократичності та в рейдерстві партії.

Читайте також: На Буковині німець щодня прибирає берег Дністра після українців (фото)

Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward