Субота 23.01.2121

-:-

На Рівненщині створили індустріальний парк

event 13:44 П’ятниця 08 Січня 2021 РІВНЕ

Він розміщений на території Малолюбашанської територіальної громади.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Рівненської ОДА Віталій Коваль підписав розпорядження про створення індустріального парку “Rivne industrial park”.

Коментар: Індустріальний парк – це один із інструментів залучення інвесторів. Загалом в Україні зареєстровано 47 індустріальних парків. І Рівненщина впевнено рухається в цьому напрямку. На сьогодні є розпорядження голови ОДА, яким створено парк та затверджено його концепцію. Законодавчо визначений пакет документів вже направлено до Мінекономрозвитку України, яке у 30-ти денний термін має прийняти рішення про включення цієї території до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Таким чином, парк матиме усі перспективи стати діючим та отримати фінансування на облаштування інфраструктури“, – зазначив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Індустріальний парк “Rivne industrial park” розташовуватиметься на території Малолюбашанської громади. Загальна площа – 125,1 гектара. Функціональне призначення – розбудова сучасного виробничо-промислового комплексу з розвиненою інженерно-транспортною інфраструктурою, складськими та адміністративними приміщеннями.

За словами Сергія Гемберга, сьогодні в Європі скорочуються виробництва. Тож в рамках міжнародного перерозподілу праці інвестори шукають нові ринки для перенесення своїх заводів та підприємств. Тому наша область має усі перспективи запропонувати інвестиційно привабливу територію.

Коментар: Наявність індустріального парку на Рівненщині – це зелене світло для іноземних інвесторів. Реалізація даного проєкту – справа амбітна та нелегка. Проте сьогодні маємо для цього волю та ентузіазм. Боротьба за інвестиції потребує зусиль та наполегливості. І ми до цього готові“, – додав заступник голови ОДА.

Дуже часто під парки бездумно виділяють територію без комунікацій, або ж з непідходящими ґрунтами, з неправильним призначенням земельної ділянки тощо. Проте це не стосується індустріального парку у Малій Любаші.

Згаданий індустріальний парк вже став переможцем конкурсу “Золота ділянка 2020”, що був реалізований польською Агенцією з інвестицій. Тепер на цю інвестиційну ділянку чекає промоція серед іноземних інвесторів.

Джерело: сайт РОДА

Читайте також: За добу на Рівненщині зафіксували 146 нових випадків COVID-19

Останні новини
22.01.2021, П’ятниця
21.01.2021, Четвер
20.01.2021, Середа
19.01.2021, Вівторок
18.01.2021, Понеділок
17.01.2021, Неділя
16.01.2021, Субота
15.01.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward