На Рівненщині чоловік сяде за ґрати, бо штовхнув іншого чоловіка

На Рівненщині чоловік сяде за ґрати, бо штовхнув іншого чоловіка

У Костополі між двома чоловіками виник конфлікт, через шум у дворі. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Нацполіція Рівненської області.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

28 серпня на вулиці Парковій 31-річний костопільчанин декілька разів робив зауваження компанії, яка шуміла у його подвір'ї. Ближче до півночі він вийшов до трьох товаришів, через що виник конфлікт.

В ході бійки чоловік штовхнув 40-річного опонента, внаслідок чого той впав та вдарився головою об асфальт. Його госпіталізували із відкритою черепно-мозковою травмою, переломом основи черепа, забоєм головного мозку.

Читайте також: Кому потрібно проходити медогляд перед школою?

Зловмиснику загрожує до двох років позбавлення волі. Потерпілий знаходиться у реанімації.

Богдан — наш креативний автор, який завжди тримає руку на пульсі цифрових трансформацій та політичних змін. Він пише про гаджети, стратегії та найцікавіші тренди сучасності, перетворюючи звичайні факти на захопливі історії. Якщо тема варта вашої уваги, будьте впевнені — Богдан вже готує про неї свіжий та оригінальний матеріал.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини