На Черкащині любитель елітних напоїв пограбував магазин і наступного дня пішов “на розвідку”
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/12/cradiy-800x445.jpg?x37420)
Правоохоронці затримали чоловіка, який на передодні викрав алкоголь з магазину.
Про це повідомили в пресслужбі Управління поліції охорони в Черкаській області.
З одного із магазинів міста Черкаси надійшов тривожний сигнал “Тривога” з охоронюваного об’єкта 5 грудня.
На місце спрацювання виїхав наряд реагування батальйону УПО Черкаської області, які затримали підозрюваного чоловіка. З камер відеоспостереження вони побачили, як невідомий чоловік з полички взяв елітний алкогольний напій на кругленьку суму. На другий день, побачивши, що підозрюваний знаходиться в торговельному залі та намагається щось сховати, натиснули кнопку тривожного сповіщання.
Читайте також: Румунія пропонує обслуговувати винищувачі F-16 на своїй території
Працівники поліції під час поверхневого огляду у чоловіка виявили купюру, номіналом 20 гривень, в якій була загорнута порошкоподібна речовина білого кольору, схожа на наркотичну. Правопорушником виявився 26-річний місцевий житель. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Черкаського районного управління поліції, якій поліцейські охорони передали зловмисника з речовими доказами.
Наразі проводяться необхідні процесуальні та слідчі дії.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/12/ozhel-1-392x272.jpg?x37420)
“Будьте оборежні на дорогах!”: синоптики попередили про ожеледицю
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/09/covid1-14-392x272.jpg?x37420)
Вчені назвали незвичайні симптоми коронавірусу, на які ви могли не звернути увагу
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/03/imgonline-com-ua-Resize-JJrVDWpZXB7U-392x272.jpg?x37420)