Ми зібрали команду простих та вільних від політики людей – Віталій Герман
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/09/part77.jpg?x37420)
Сьогодні у Рівному відбулася конференція Рівненської міської організації політичної партії “Перемога Пальчевського”.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Деталі: На конференції було офіційно висунуто кандидата в мери від Рівненської міської організації політичної партії “Перемога Пальчевського”. Ним став нині заступник міського голови Віталій Герман, який раніше приєднався до команди цієї політичної сили в місті.
Кандидат у мери заявив, що у розбудові та розвитку міста потрібен комплексний підхід, а найціннішими є люди.
Коментар: “Я вважаю, Рівне має величезний потенціал, який потрібно використовувати на користь людей. Люди – найцінніші й найважливіші. Тому моя основна задача як наступного міського голови – зробити усе можливе, щоб покращити рівень життя простих рівнян”, – наголосив Герман.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/09/1-8.jpg?x37420)
Політик розповів, що має чітку стратегію розвитку міста. Її було сформовано з допомогою 300 рівнян, які розповіли, що їх найбільше турбує та чого не вистачає.
Серед найбільших турбот, які висловили жителі Рівного, Герман назвав:
- занадто високі та необґрунтовані тарифи на комунальні послуги (особливо воду та електроенергію);
- необхідність наведення ладу щодо вивезення та утилізації сміття;
- незадовільний стан прибудинкових територій, тротуарів і доріг;
- бюрократизм і корупцію органів місцевої влади, а також байдужість чиновників до проблем людей;
- потребу модернізації та забезпечення усім необхідним медичних закладів Рівного.
На основі опитування було також складено програму Рівненської міської організації політичної партії “Перемога Пальчевського”, яку на сьогоднішньому заході було одноголосно затверджено.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/09/2-5.jpg?x37420)
Також у ході конференції відбулося:
- офіційне висунення кандидатів у депутати до Рівненської міської ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах;
- обрання представника політичної сили у Рівненській міській територіальній виборчій комісії;
- визначення уповноважених осіб від рівненського осередку партії.
Наприкінці голова Рівненської міської організації політичної партії “Перемога Пальчевського” Іван Шевчук подякував делегатам за активну участь у роботі конференції та побажав усім перемоги.
Коментар: “Вважаю, висловлю загальну думку, що конференція пройшла у діловій і конструктивній обстановці, на належному організаційному рівні. Ми з вами прийняли важливі рішення щодо участі у виборчій кампанії.
Хочу наголосити, що політична партія “Перемога Пальчевського” не просто учасник виборчого процесу, ми йдемо на вибори за перемогою й отримаємо її”, – наголосив він.
Читайте також: “Це ж Герман, а не Винник”: у Рівному оригінально затролили вандалів, які пошкодили офіс партії (фото)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/05/kordon-1-392x272.jpg?x37420)
РФ перекинула дві бригади спецназу до українського кордону
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/09/orhidei-392x272.jpg?x37420)
Як розмножити орхідею в домашніх умовах: простий спосіб
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/04/tehnika-392x272.jpg?x37420)