Бензин, йогурт і причепи: на сайті Рівненської ОДА розмістили дані про проведені закупівлі

event 17:25 П’ятниця 17 Листопадаа 2023 РІВНЕ
rivne

За інформацією про проведені тендери органами влади може ознайомитися будь-хто. На сьогодні на сайті Рівненської ОДА розміщена інформація про понад 40 закупівель, починаючи з 1 листопада 2023 року. 

Про це повідомляє пресслужба ОДА.

“Тендери стосуються придбання послуг з ремонту, закупівля медобладнання, йогуртів для дитсадків, палива, причепів для тракторів тощо. Усі дані надають громади і райони. При виявленні порушень, будемо робити перевірки. Разом з тим, свій моніторинг може робити самостійно і кожна людина”, – розповіла заступниця голови ОДА Іванна Смачило.

Дані про публічні закупівлі обласних департаментів, райдержадміністрацій та громад оприлюднені на сайті Рівненської ОВА у рубриці “Прозорість та підзвітність”.

Нагадаємо, для протидії зловживанням під час публічних закупівель начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль створив робочу групу “Прозорість і підзвітність”. 

Читайте також: На Рівненщині викрили ділків, які переправляли за кордон призовників

Вона складається з представників обласної адміністрації, правоохоронних органів. Також у кожному районі визначили фахівців, які відслідковуватимуть витрати. Тренінги та навчання для цього проведуть представники YouControl.

Останні новини
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward