Лікарі назвали топ-4 напої для зниження ризику серцевих захворювань та інсульту

event 10:13 П’ятниця 19 Листопадаа 2021 Здоров'я

Високий рівень поганого та загального холестерину збільшує ризик серцевих захворювань та інсульту.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Холестерин може осідати на стінках артерій і обмежувати приплив крові до життєво важливих органів, наприклад, до серця та мозку. Вирішальну роль у зниженні рівня холестерину відіграє правильне харчування, а допомогти уникнути небезпечних станів можуть і певні напої.

Зелений чай

Він містить найвищий рівень антиоксидантів, відомих як поліфеноли. Дослідники вважають, що ці сполуки в зеленому чаї перешкоджають всмоктуванню холестерину в кишківнику та посилюють його виведення з організму. Метааналіз, заснований на 31 дослідженні й опублікований у журналі Nutrition показав, що споживання зеленого чаю значно знижує загальний холестерин і холестерин ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) як у людей із нормальною вагою, так і з надмірною.

Ягідний сік

Ягоди дають змогу знизити рівень холестерину ЛПНЩ у крові, деякі з них більш ефективні за своїми властивостями. В дослідженні, проведеному Каліфорнійським університетом у Дейвісі, фахівці виявили, що ожина виявилася більш ефективною, за нею слідували малина, чорниця та полуниця. Регулярне вживання цих ягід або їх соку може позитивно позначитися на здоров’ї.

Вишневий сік

Вишня багата антиоксидантами та має ряд переваг. Однак у магазині слід звернути увагу на натуральність соку. Вчені з Мічиганського університету за допомогою експерименту на щурах з’ясували, що споживання вишні пов’язане з більш низьким рівнем холестерину.

Імбирний чай

Імбир століттями використовувався в медицині для лікування таких проблем зі здоров’ям, як нудота і діарея. Попередні дослідження також показують, що це може допомогти знизити рівень тригліцеридів, поганого та загального холестерину, а також запобігти атеросклерозу. Згідно з даними медичного центру Університету Мериленду, рекомендується вживати не більше 4 г імбиру в день. Також слід пам’ятати, що імбир може викликати печію.

Читайте також: Вчені довели позитивний вплив кави та чаю на здоров’я мозку людини

Джерело

Останні новини
08.12.2021, Середа
07.12.2021, Вівторок
06.12.2021, Понеділок
05.12.2021, Неділя
04.12.2021, Субота
03.12.2021, П’ятниця
02.12.2021, Четвер
01.12.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward