Дрон з ножем врятував голуба, який заплутався у дроті (ВІДЕО)

event 18:01 Четвер 14 Жовтня 2021 КУРЙОЗИ

Перуанські полісмени врятували голуба за допомогою дрона. Птах заплутався лапами в мотузці й повис вниз головою на кабелі, розтягнутому над міською вулицею. Співробітники поліції прив’язали до безпілотника ніж, підняли його в повітря і перерізали мотузку. Звільнений голуб зміг полетіти, але незабаром його спіймали місцеві жителі, аби зняти з лап залишки пут. Як тільки голуб достатньо зміцніє, його знову випустять. Відеозапис події виклали на сайті Reddit.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Відносини птахів і дронів часто бувають непростими. Пернаті, які злякалися дрона що над ними пролетів, можуть покинути гніздо, а хижаки та воронові самі часом нападають на дрони. Втім, іноді використання безпілотників йде птахам на користь. Наприклад, торік ізраїльські орнітологи застосували мультикоптер, щоб вигодувати пташеня білоголового сипа (Gyps fulvus), який втратив матір. Завдяки їжі, яку дрон приносив в гніздо раз у два-чотири дні, юний птах успішно встав на крило.

Ще один випадок порятунку птиці за допомогою дрона стався в перуанському місті Барранка кілька днів тому. Місцеві жителі виявили сизого голуба (Columba livia), лапи якого заплуталися в мотузці навколо натягнутого уздовж вулиці кабелю. В результаті птах повис вниз головою і не міг відлетіти, розмахуючи крилами та втрачаючи сили. Врешті-решт він втомився і залишив спроби врятуватися.

Хоча зазвичай люди ставляться до міських голубів з неприязню, безвихідне становище птаха що потрапив в пастку викликало співчуття у жителів Барранко. Однак кабель був протягнутий занадто високо, аби дістатися до нього з землі й просто розплутати голуба. Прибулим на місце полісменам довелося скористатися альтернативним планом. Вони скотчем примотали канцелярський ніж до дрона DJI Mini 2, а потім направили пристрій до птаха. Орієнтуючись за допомогою камери на безпілотнику, полісмени акуратно перерізали мотузку, на якій повис голуб.

Інші учасники події розтягнули під кабелем простирадло, щоб зловити птаха який буде падати – однак той розправив крила і полетів відразу після того, як дрон перерізав її пута. Через деякий час місцеві жителі спіймали голуба неподалік, зняли з його лап залишки мотузки та помістили його в клітину. Голуба годуватимуть і доглядатимуть за ним поки він не зміцніє достатньо, щоб випустити його на волю.

У деяких країнах до голубів відносяться куди жорсткіше, ніж в Перу. Наприклад, на початку цього року влада Австралії хотіла вбити голуба Джо, який нібито прибув в країну з США і міг бути джерелом небезпечних для місцевих птахів інфекцій. Однак потім в голубі визнали корінного австралійця і вирішили помилувати.

Джерело

Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward