У Києві 15-річний хлопець випав з вікна багатоповерхівки

У Києві 15-річний хлопець випав з вікна багатоповерхівки

Трагедія сталася 14 червня у Дніпровському районі Києва. Від отриманих травм 15-річний хлопець загинув. 

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Інформація про смерть дитини надійшла сьогодні до поліції Києва близько о 18:00. Як повідомили мешканці, у дворі багатоповерхового будинку вони виявили тіло підлітка без ознак життя, який, ймовірно розбився внаслідок падіння.

Читайте також: На Прикарпатті відправили за ґрати чоловіка, який кілька місяців ґвалтував доньку

Після встановлення усіх деталей та проведення першочергових слідчих дій буде вирішене питання щодо правової кваліфікації.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини