У Чернігові зупинили п'яного водія, в якого рівень алкоголю перевищував норму у 17 разів

У Чернігові зупинили п'яного водія, в якого рівень алкоголю перевищував норму у 17 разів

У Чернігові патрульні зупинили водія автомобіля Hyundai i30, у якого рівень алкоголю в крові перевищував норму у 17 разів.

Про це повідомляє патрульна поліція.

Інцидент трапився 14 серпня на вулиці Соборності. Поліцейські помітили зовнішні ознаки сп'яніння, як тільки почали спілкуватися з водієм. Порушник погодився пройти тест на алкоголь за допомогою приладу "Драгер".

Читайте також: На Тернопільщині у чоловіка виявили дитячу порнографію

Прилад показав 3,46 проміле, що у 17 разів перевищує норму. Варто зазначити, що уже понад 3,0 проміле вважається критичним станом і алкогольним отруєнням.

Читайте також: Перед вихідними в Україні стане ще спекотніше: прогноз на 16 серпня

На водія було складено два адміністративні матеріали: щодо керування транспортним засобом у стані сп'яніння та щодо порушення правил користування ремнями безпеки. Горе-водія відсторонили від керування.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини