У Чернігові патрульні зупинили водія автомобіля Hyundai i30, у якого рівень алкоголю в крові перевищував норму у 17 разів.
Про це повідомляє патрульна поліція.
Інцидент трапився 14 серпня на вулиці Соборності. Поліцейські помітили зовнішні ознаки сп'яніння, як тільки почали спілкуватися з водієм. Порушник погодився пройти тест на алкоголь за допомогою приладу "Драгер".
Читайте також: На Тернопільщині у чоловіка виявили дитячу порнографію
Прилад показав 3,46 проміле, що у 17 разів перевищує норму. Варто зазначити, що уже понад 3,0 проміле вважається критичним станом і алкогольним отруєнням.
Читайте також: Перед вихідними в Україні стане ще спекотніше: прогноз на 16 серпня
На водія було складено два адміністративні матеріали: щодо керування транспортним засобом у стані сп'яніння та щодо порушення правил користування ремнями безпеки. Горе-водія відсторонили від керування.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
