Сьогодні в Україні відзначають День Повітряних Сил ЗСУ

event 11:04 Неділя 07 Серпня 2022 ПОДІЇ

Свято відзначається згідно з Указом Президента України від 27 червня 2007 року у першу неділю серпня, передає Укрінформ.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Історія світової авіації тісно пов’язана з українською землею. Тут творили конструктор одного з перших літаків, що піднявся у повітря, Олександр Можайський, засновник теорії ракетобудування Микола Кибальчич, творець бойових ракет Олександр Засядько. Українцями були літакобудівники Ігор Сікорський та Дмитро Григорович. Безстрашні українські льотчики-аси Костянтин Арцеулов і Володимир Дибовський першими навчилися виводити літаки з вільного падіння штопором. Пілот Євграф Крутень заклав підвалини тактики винищувальної авіації, на які спираються і сьогоднішні прийоми повітряного бою.

Зараз Повітряні Сили Збройних Сил України включають до свого складу не тільки повітряні, а й протиповітряні компоненти, серед яких знаходяться зенітно-ракетні комплекси та радіотехнічні війська, а також ряд спеціальних військ.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний подякував Повітряним силам ЗСУ за відданість справі.

Повітряні сили надійно боронять українське небо і дають гідну відсіч у ньому російському агресору. Дякую за вашу професійність та відданість справі захисту України! Вічна слава і памʼять всім, хто назавжди пішов у небо… Разом до Перемоги“, – заявив головнокомандувач ЗСУ.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук привітав військовослужбовців із Днем Повітряних сил Збройних сил України.

“Сьогодні (7 серпня – ред.) День Повітряних сил Збройних сил України і я щиро захоплююсь кожним та кожною, хто боронить наше небо! Це вам ми вдячні за кожну збиту російську ракету! Ви виборюєте перевагу у повітрі! Ударною авіацією ювелірно знищуєте бази та техніку ворога!” – зазначив Голова ВРУ.

Він висловив переконання, що приклади боїв обов’язково будуть у підручниках історії так само, як і інформація про українську перемогу.

Стефанчук подякував військовослужбовцям ПС ЗСУ за щоденний подвиг.

Останні новини
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
23.09.2022, П’ятниця
22.09.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward