На Харківщині троє школярів-скінхедів звірськи забили 62-річного чоловіка і зняли це на відео

event 09:45 Середа 28 Лютого 2024 ПОДІЇ

В Краснограді, що на Харківщині посеред дня троє хлопців в парку напали на 62-річного чоловіка. Він повертався додому з місцевого ринку – там заробляв ремонтом велосипедів.

Про це повідомив начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області Сергій Болвінов.

Як зазначив слідчий, на пів дороги школярі збили жертву з ніг та накинулися всі втрьох, били жорстоко. А все, що відбувалося, знімали на відео. Потім впевнилися в тому, що жертва померла та втекли.

“Найстарший серед них – 15-річний Ярослав, він же лідер групи. Після затримання сказав, що вважає себе учасником руху скінхедів та має однодумців в Києві. Саме тому вбивство знімали від початку до кінця – для підтвердження того, що воно насправді було. Натхнення та інструкції Ярослав отримував через телеграм-канал про вбивства та маніяків. А готове відео відправив своєму віртуальному “товаришу”, який так само захоплюється вбивствами”, – розповів начальник слідчого управління.

Читайте також: Історія для кримінального серіалу: на Харківщині розлучення закінчилось вбивством та розчленуванням жінки

Записи-інструкції слідчі знайшли в телефонах у школярів. 

Двом молодшим учасникам вбивства, Марку та Дмитру – по чотирнадцять років. Всі вони кажуть, що нібито не хотіли вбивати, а лише побити.

Втім на виявленому відео хлопці зовсім не дивуються та не лякаються, коли розуміють, що чоловік вже не дихає, а навпаки жартують про крематорій.

Малолітніх садистів вдалося знайти та затримати, будемо клопотати про тримання під вартою для них. У вбивстві зізнались всі троє. Матір найстаршого виховує його сама, при цьому веде асоціальний спосіб життя. Батьки двох інших хлопців не хочуть вірити в те, що їхні діти могли таке зробити.

Начальник слідчого управління Сергій Болдвінов звертається до всіх з закликом приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім інтересам, аби не допустити подібних випадків.

“Зараз важкі часи, навіть для дорослих. Хочу звернутися до кожного, в кого є діти, особливо підлітки. Увага до них та взаємна довіра допоможуть уникнути найгіршого. Інтернет-середовище, загальна ситуація в країні та відсутність контролю можуть призвести до поганих наслідків. Будьте пильними, слідкуйте за тим, що захоплює ваших дітей, з ким вони спілкуються. Бережіть їхнє психічне здоров’я та майбутнє”, – каже Болдвінов.

Читайте також: На Закарпатті чоловік “докупив” третю дитину, аби виїхати за кордон

Окрім того, оперативник, зазначив, що цих фанатів скінхедів поліцейські вирахували, знайшли та затримали дуже швидко. Також він запевняє, що крім реального терміну за ґратами на таку молодь більше нічого не чекає. Не зважаючи на вік.

Останні новини
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward