Де купити квартиру в Україні: Огляд ТОП-5 сервісів

event 17:17 Неділя 08 Жовтня 2023 БЛОГ
Де купити квартиру в Україні

Ринок житлової нерухомості в Україні переживає період значущих змін. Триваючий конфлікт, спровокований вторгненням росії 24 лютого 2022 року, залишив великі частини країни під окупацією. Незважаючи на зовнішні виклики, які впливають на всю країну, сектор нерухомості продовжує адаптуватися, розвиватися та шукати нові можливості для стабілізації та росту.

Багато ріелторських агентств та платформ для пошуку житла реагують на змінені обставини, розширюючи свої сервіси та пропонуючи додаткову підтримку своїм клієнтам. Для тих, хто планує купити квартиру, ці зміни на ринку можуть бути особливо важливими. Зокрема, з’явилися нові інструменти для віртуальних екскурсій по об’єктам, консультацій в режимі онлайн та інших сервісів, які спрощують взаємодію покупців і продавців.

Незважаючи на поточні виклики, українці продовжують підтримувати високий попит на якісне житло. Особливо цінується комфорт, безпека та енергоефективність. Ринок адаптується до цих потреб, пропонуючи все більше сучасних, енергоефективних будинків з усіма зручностями.

Ринок житлової нерухомості в Україні продемонстрував свою стійкість та гнучкість у відповідь на зовнішні виклики. З акцентом на інновації, креативні рішення та високий стандарт обслуговування, він продовжує пропонувати великий вибір опцій для тих, хто шукає нове житло.

У цій статті ми розглянемо п’ять ключових платформ, які зарекомендували себе на ринку України як надійні та ефективні інструменти для роботи з житловою нерухомістю. Кожна з них має свої унікальні переваги та особливості, які ми і розглянемо детальніше.

Список 5 найкращих платформ для пошуку квартир в Україні:

РангСервісЧому кращий?Рейтинг
1.dom.ria.com? Перевірка квартир9.8
2.kvartiri.com.ua? Найбільший вибір9.7
3.lun.ua? Інноваційний підхід9.6
4.rieltor.ua? Професійні ріелтори9.5
5.olx.ua? Доступні ціни9.4

1. Dom.ria.com: Перевірка кожної квартири

dom.ria.com

DOM.RIA – не просто сайт з оголошеннями, а цілісний маркетплейс для тих, хто шукає перевірене житло в Україні. Під егідою відомої української ІТ-компанії RIA.com, DOM.RIA пропонує своїм користувачам унікальний досвід пошуку житла.

Ось декілька ключових особливостей платформи:

 • Міжнародна репутація: Не дивлячись на те, що DOM.RIA – український продукт, він є частиною міжнародної компанії RIA.com Marketplaces OÜ, що надає додаткову вагу та довіру до платформи.
 • Перевірка кожного об’єкта: Якщо ви бачите на сайті статус «Перевірена квартира», можете бути впевнені у достовірності інформації. Це гарантує, що адреса об’єкта підтверджена, а дані про нього – актуальні.
 • Зручний інтерфейс: Пошук житла на сайті максимально зручний завдяки інтуїтивно зрозумілим фільтрам та сучасному дизайну.

DOM.RIA – це не лише платформа, але й партнер, який допоможе знайти ідеальне місце для життя в Україні.

2. Kvartiri.com.ua: Найбільший вибір нерухомості

kvartiri.com.ua

Покупка квартири може бути справжнім викликом, але з kvartiri.com.ua цей процес стає набагато простішим і приємнішим. Платформа надає своїм користувачам доступ до величезної бази даних нерухомості в Україні, пропонуючи широкий спектр можливостей для вибору.

Основні переваги платформи:

 • Ексклюзивні пропозиції: Багато оголошень, які розміщені на сайті, ви не знайдете на інших платформах.
 • Співпраця з агентствами: Партнерство з понад 120 агентствами нерухомості забезпечує велику кількість актуальних та перевірених оголошень.
 • Актуальність інформації: Оголошення регулярно оновлюються, що гарантує їх актуальність. Кожне оголошення вказує реальну кількість днів на ринку, що дозволяє оцінити його актуальність.

Kvartiri.com.ua – це зручний та надійний інструмент для пошуку житла, який враховує потреби кожного користувача.

3. Lun.ua: Передові технології у сфері нерухомості

lun.ua

Платформа lun.ua вже давно стала більше, ніж просто сайтом для пошуку нерухомості. Це цілісний проєкт, який прагне сприяти сталому розвитку міст та покращенню якості життя їх жителів.

Ось декілька важливих аспектів діяльності lun.ua:

 • Громадська організація “ЛУН Місто”: Заснована у 2019 році, ця організація працює над тим, щоб зробити міста більш комфортними та безпечними для їх жителів.
 • Партнерство з ініціативами Першої леді: lun.ua активно підтримує соціально значущі проєкти, такі як “Альбом безбар’єрних рішень” Олени Зеленської, який спрямований на створення комфортного та доступного середовища для всіх категорій громадян.
 • Інноваційні рішення: Платформа постійно шукає нові шляхи вдосконалення інфраструктури міст, впроваджуючи сучасні технології та ідеї.

Lun.ua – це не просто платформа для пошуку житла, але й активний учасник руху за покращення умов життя в містах України.

4. Rieltor.ua: Досвідчені ріелтори на вашому боці

rieltor.ua

На фоні війни та економічних змін rieltor.ua продемонстрував гнучкість і підтримку своїх користувачів. Ця платформа стала однією з найвідоміших у сфері нерухомості, пропонуючи відгуки реальних людей та перевірені оголошення.

Основні особливості та дії rieltor.ua:

 • Вплив війни на ринок нерухомості: З початку конфлікту більше 10 мільйонів українців було вимушено покинути свої домівки. Це збільшило попит на оренду житла, а rieltor.ua відгукнувся на цей виклик, допомагаючи людям знайти тимчасовий притулок.
 • Адаптація до потреб користувачів: Платформа запровадила статус “Працюю зараз”, дозволяючи знайти фахівців, які готові допомогти в будь-який час. Крім того, публікація оголошень стала безкоштовною, що спростило пошук житла для багатьох українців.
 • Співчуття та підтримка: rieltor.ua показав своє розуміння складної ситуації, в якій опинилась країна, і прагнув надати максимальну підтримку своїм користувачам.

Rieltor.ua – не просто сервіс для пошуку нерухомості, а спільнота, яка підтримує та допомагає в непростий час.

5. Olx.ua: Квартири за вигідними цінами

olx.ua

Коли мова йде про онлайн-платформи для купівлі та продажу різноманітних товарів і послуг в Україні, OLX.ua без сумніву є одним з лідерів. І хоча сайт пропонує широкий асортимент різних категорій, від автомобілів до робочих вакансій, особлива увага заслуговує секція “Нерухомість”.

Ось деякі ключові особливості OLX.ua у контексті нерухомості:

 • Широкий вибір: Незалежно від ваших потреб, на OLX.ua ви можете знайти як економ-класне житло, так і елітні квартири в центрі міста.
 • Простота використання: Інтуїтивний інтерфейс сайту та мобільного додатку дозволяє легко та швидко знайти потрібне оголошення.
 • Перевірені оголошення: OLX.ua робить акцент на безпеці своїх користувачів, перевіряючи оголошення перед публікацією.
 • Прямий зв’язок з продавцем: Вбудована система повідомлень дозволяє швидко зв’язатися з власником об’єкта без посередників.

Особливість категорії “Квартири” на OLX.ua полягає в тому, що тут можна знайти як пропозиції від приватних осіб, так і від агентств нерухомості. Це робить платформу універсальною та зручною для різних категорій користувачів.
OLX.ua – це надійний помічник у пошуку житла, який завдяки своєй зручності та великій базі оголошень зарекомендував себе серед мільйонів українців.

Часті запитання

Купівля або оренда квартири завжди супроводжується численними запитаннями. Ми зібрали декілька найбільш поширених питань та надали на них відповіді, щоб спростити для вас цей процес.

1. Як я можу перевірити надійність продавця або агента нерухомості?
Переконайтеся, що у продавця або агента є відгуки від попередніх клієнтів на платформі. Також можна звертатися до спеціалізованих форумів та груп у соцмережах для отримання рекомендацій.
2. Чи варто надавати перевагу новобудовам?
Новобудови мають свої переваги, такі як сучасне планування та нові комунікації. Однак також важливо розглядати репутацію забудовника та якість будівництва.
3. Які документи потрібно перевірити перед купівлею квартири?
Вам слід переконатися в наявності правовласності, дозволів на будівництво (для новобудов), а також відсутності застав та інших обтяжень на об’єкті нерухомості.
4. Чи можлива розстрочка або кредитування при купівлі квартири?
Багато забудовників пропонують розстрочку для новобудов. Щодо кредитування, потрібно звертатися до банку для отримання інформації про умови кредитування нерухомості.
5. Що робити, якщо я знайшов ідеальну квартиру, але ціна вища за мій бюджет?
Спробуйте вести переговори з продавцем. Часто можливий компроміс, особливо якщо квартира довгий час не продається. Також розгляньте можливість кредитування.
6. Які додаткові витрати мене можуть чекати при купівлі квартири?
Додаткові витрати можуть включати послуги ріелтора, витрати на нотаріуса, реєстрацію прав власності, а також податки та збори, пов’язані з передачею власності.

Цікаві факти про житлову нерухомість в Україні

Ринок нерухомості завжди є джерелом цікавих інсайтів та фактів. Ось декілька захоплюючих даних про житлову нерухомість в Україні:

 • Старіший будинок: Найстаріший будинок в Україні, який і досі використовується, було побудовано в XVI столітті.
 • Середня площа квартири: Середня площа нової квартири в Україні становить близько 59 кв. м.
 • Елітна нерухомість: Найдорожча квартира в Україні була продана за суму понад 7 мільйонів доларів США.
 • Спадщина ЮНЕСКО: Львівський історичний центр, де розташовано численні історичні будівлі, є частиною Списку світової спадщини ЮНЕСКО.
 • Сучасні технології: Україна стає все більш популярним місцем для будівництва “розумних” будинків, які використовують інноваційні технології для забезпечення комфорту та енергоефективності.
 • Зелені дахи: В останні роки в Україні з’являється все більше будівель з так званими “зеленими” дахами, що сприяють збереженню енергії та створенню природного ландшафту у міському середовищі.

Ці факти демонструють різноманітність та багатогранність ринку житлової нерухомості в Україні, від історичних будівель до сучасних інновацій.

Ринок житлової нерухомості в Україні є унікальним та багатогранним, поєднуючи в собі історичні традиції та сучасні інновації. Купити квартиру – це завжди важливе рішення. Вибір квартири або будинку – це завжди відповідальний крок, який вимагає уважного підходу, аналізу та перевірки.

Онлайн-платформи, які ми розглянули, є чудовими помічниками в цьому процесі. Вони надають користувачам доступ до великої кількості оголошень, перевіреної інформації та відгуків реальних людей. Вибір правильної платформи, зважаючи на особисті потреби та бажання, може зробити процес пошуку житла набагато простішим та комфортнішим.

Останні новини
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
15.05.2024, Середа
14.05.2024, Вівторок
13.05.2024, Понеділок
12.05.2024, Неділя
11.05.2024, Субота
10.05.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward