Аграрії назвали топ-4 небезпечних добрив для городу

event 04:34 П’ятниця 11 Листопадаа 2022 БЛОГ

Деякі засоби, не дивлячись на те, що мають попит, призводять до плачевних результатів. Про це повідомляє GreenPost.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Якщо ви не хочете замість пишного врожаю отримати хворі рослини і залишитися без продовольства, не використовуйте жодне з нижчеперелічених добрив.

Свіжий коров’як

Гній вважається одним з найвідоміших добрив, оскільки він містить велику кількість поживних речовин. Проте, свіжий коров’ячий гній – це небезпечна хімічна сполука, оскільки концентрація корисних елементів в ньому занадто висока. Якщо вони потраплять в ґрунт, то спровокують опік і загибель рослин. Якщо хочете удобрювати грядки коров’яком, почекайте, поки він перетвориться на перегній.

Дріжджі

Даний продукт стимулює зростання бактерій, але на урожай ніяк не впливає. Використання дріжджів як добрива – поширена помилка багатьох початківців-дачників. Такий природний компонент можна використовувати тільки разом з золою або якими-небудь органічними речовинами.

Марганцівка

Марганцевокислий калій – сильний окислювач, його не можна застосовувати на кислому ґрунті. Марганець можна використовувати як дезінфектор для садового інвентарю або посівного матеріалу. Розчин марганцю вбиває будь-які корисні бактерії в ґрунті, так що, в деяких випадках він марний, а в деяких навіть небезпечний.

Сіль і сода

Сіль гарна для боротьби з бур’янами і шкідниками, але як добриво – ні. Навіть якщо ви за допомогою солі позбавляєтеся від непотрібної рослинності, то враховуйте, що там, де ви розсипали сіль, більше нічого не буде рости. Це можна виправити – перекопати проблемну ділянку, перемішати з піском або перегноєм, але краще уникнути такої практики взагалі.

Те ж саме стосується і соди – через натрій в складі порошку рослини починають розвиватися повільніше, тобто, користі від цього продукту, як добрива, ніякої. В цілому, соду можна використовувати для підлужування ґрунту, але краще вибирати для таких цілей деревну золу або гашене вапно.

Останні новини
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward