До чого сняться змії: тлумачення відомих сонників

event 18:02 Четвер 21 Вересня 2023 Астрологія

Змія – неоднозначний символ, який має багато трактувань. Плазун фігурує в багатьох релігіях і уособлює кардинально різні образи. Астрологи стверджують, що побачити змію уві сні може кожен, важливо звертати увагу на її поведінку, пише уніан.

Що значить коли сниться багато змій – загальні значення

Сонник Міллера каже,що велика кількість плазунів – символ небезпеки, що наближається. Крім того, хтось із вашого оточення – зрадник.

Ванга стверджувала, що змії уві сні – це вороги в житті, які чекають зручного моменту, щоб напасти на вас. Будьте уважні і перестаньте сліпо довіряти людям – ризикуєте потрапити в біду.

Нострадамус вважав, що змії уві сні попереджають про прийдешні зради, хвороби і хитрості. Придивіться до тих, з ким спілкуєтеся і подумайте, чи не плетуть проти вас інтриги.

До чого сняться змії жінці і чоловікові

Спочатку розберемося з розмірами: сонники Міллера і Ванги стверджують, що будь-яка змія – це обман. Маленькі істоти – до невеликих неприємностей, великі – до великої зради.

Жінки, які побачили уві сні змію, можуть в житті переживати за свою дитину або за когось із близьких. Фахівці зі снів не рекомендують слухати поради інших людей і відмовлятися від своїх рішень. Вкусила уві сні дохла змія – дорога вам людина покаже своє справжнє обличчя.

Читайте також: До чого сниться годинник: тлумачення відомих сонників

Якщо чоловікові сниться змія, то варто звертатися до сонника Фрейда. Психотерапевт стверджував, що змій – це фалічний символ. Побоюватися нічого – сон зайвий раз нагадує чоловікові про його сексуальність і силу.

Вкусила змія уві сні – що це означає

По соннику Міллера – вороги знайшли у вас слабке місце і “б’ють” в нього, навіть якщо ви поки що цього не відчуваєте. Проте, якщо змія нападає, але не кусає – ви будете намагатися самостійно впоратися зі своїми проблемами (душевними або матеріальними). Ванга підтримує і доповнює – ви не зможете протистояти біді і не дізнаєтеся, хто саме зрадив.

Великий Нострадамус вважав, що бути уві сні укушеним змією – значить в житті зіткнутися з неприємностями, не виключено вплив чорної магії. За іншими трактуваннями укус змії означає політичні колапси.

Фрейд свого часу сказав, що такий сон – до зради. Сексуальні відносини будуть зруйновані третьою особою.

Наснилася мертва змія – тлумачення сну

Змія вжалила іншу людину і була вбита – ви образите когось із близьких. Якщо уві сні ви бачите змій, які намагаються вас вжалити, і вбиваєте їх – значить в житті розкриєте змову і зможете уникнути неприємностей – так говорить сонник Міллера.

Ванга вважала, що побачити уві сні мертву змію – до смерті когось із рідних. Тлумачення Нострадамуса схоже – людині загрожує серйозна небезпека.

Всі сонники сходяться в одному – вбити змію уві сні – значить в житті здобути перемогу над труднощами. Виділяється тільки сонник Фрейда – у ньому сказано, що будь – який контакт зі змією – до розвитку сексуальних відносин з тим, хто вам подобається.

Останні новини
08.12.2023, П’ятниця
07.12.2023, Четвер
06.12.2023, Середа
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward