Ракетними ударами росія намагається відрізати Україну від Чорного моря – Данілов

event 16:30 Неділя 23 Липня 2023 Війна

Головна мета ракетних атак росіян на Одесу та регіон — це спроба повністю ізолювати вихід України до Чорного моря. Та залякати міжнародних партнерів, які докладають зусиль для відновлення функціонування зернової ініціативи.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це секретар РНБО України написав на своїй сторінці у Фейсбук, пише Армія inform.

Головна мета ракетних атак росіян на Одесу та регіон — це спроба повністю ізолювати вихід України до Чорного моря. А через акт залякування упередити і нейтралізувати міжнародні зусилля з відновлення функціонування „зернового коридору“.

За кремлівським планом мають бути створені штучні умови загроз голоду насамперед для країн Африки, і підвищення рівня міграційних небезпек для Європи.

росіяни очікують, що через шантаж примусять Захід до перемовин і прийняття путінського „зернового ультиматуму“ — відновлення експорту російського аміаку, зняття частини санкцій та інших обмежень.

У свою чергу знищення української інфраструктури, що забезпечує функціонування „зернового коридору“, має зробити світ залежним від російського зерна і їх логістики і можливостей. План — поставити світ на коліна і зробити росію унікальним зерновим постачальником. Після провалу ідеї „енергетичної наддержави“ путін хоче стати „зерновою надімперією“.

“Украіна розуміє і обізнана про ці наміри, належним чином відреагує і насамперед повною мірою відповість на вбивства і руйнування”, – написав Данілов.

Читайте також: Україна забезпечить продовольством інші країни попри вихід росії із Зернової угоди

Світ і Захід мають проявити твердість і непорушність і дати свою достойну відповідь кремлівському щуру. Яка має полягати у повноцінному відновленні функціонування українського „зернового коридору“ під гарантії міжнародної безпеки.

Останні новини
12.07.2024, П’ятниця
11.07.2024, Четвер
10.07.2024, Середа
09.07.2024, Вівторок
08.07.2024, Понеділок
07.07.2024, Неділя
06.07.2024, Субота
05.07.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward