Для боротьби з керованими авіабомбами Україні потрібні винищувачі – Гуменюк

event 09:23 Вівторок 30 Травня 2023 Війна

Прифронтові райони постійно відчувають атаки російської тактичної авіації з використанням керованих авіабомб. Протидіяти таким бомбам Україні фактично нічим.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це заявила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, пише FREEДОМ.

За її словами, удари з використанням авіабомб відбуваються щодоби.

“Такі удари спрямовані на мирну інфраструктуру, на відродження регіону. Практично весь час попадання припадають на житлову інфраструктуру, на соціальну, руйнуються церкви, магазини, лікарні. Протидіяти цим керованим авіаційним бомбам нам фактично зараз нічим у пропорційному сенсі, тому що витрачати ракети зенітно-ракетних комплексів, які потрібні для серйознішого захисту, недоцільно на ту кількість керованих авіабомб, які має у своєму розпорядженні ворог”, — зауважила Гуменюк.

Вона наголосила: Україна потребує винищувачів.

“Нам потрібні саме винищувачі, які знищать, скажімо, причину цих бомбардувань, знищать ту саму тактичну авіацію, бо зараз літаки підходять на відстань, на якій не можуть бути вражені нашими системами протиповітряної оборони, і саме з цієї відстані запускають керовані авіаційні бомби, які далі прилітають уже безпосередньо на житлові будинки, які вбивають мирних людей”, — заявила спікерка.

Наталя Гуменюк звернула увагу, що російські окупанти зараз намагаються вибудовувати маршрути баражуючих боєприпасів і ракет таким чином, щоб обходити зони впливу тих систем протиповітряної оборони, які є в України на півдні.

Читайте також: “Їхнє завдання – послабити Росію”- реакція Лаврова на передачу Україні F-16

“Звичайно, нам потрібні більш сучасні комплекси протиповітряної та протиракетної оборони”, — додала вона.

Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward