Українець прибіг другим на найважчому у світі ультрамарафоні

event 14:02 Четвер 22 Липня 2021

Бігун зі Славутича Ігор Гоцуляк посів друге місце в ультрамарафоні Badwater, що відбувся у Долині Смерті в американській пустелі Мохаве. Про це повідомив у фейсбуці Ukrainian Sport TV.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Українець подолав дистанцію у 217 км за 26 годин 35 хвилин і вісім секунд.

Зазначається, що Гоцуляк став першим українцем, який виграв лотерею і потрапив на цей престижний забіг.

Badwater вважається найважчим легкоатлетичним пробігом у світі. До учасників висуваються високі вимоги:

• досвід участі в двох забігах на 80 км, або одному – на дистанцію 161 км;
  • разом із бігуном на трасі їздить машина супроводу.

Про марафон

Бедуотер – щорічний шосейний ультрамарафон довжиною 135 миль в Долині Смерті (Каліфорнія, США), який неофіційно визнаний найважчим забігом у світі.

Головна складність – погодні умови, в яких доводиться бігти. У національному парку Долина Смерті в середині липня може бути до 54 градусів Цельсія.

Зазвичай у змаганнях беруть участь 70-80 осіб, з них 20-40% сходять з траси через сильне зневоднення і різке погіршення самопочуття.

Джерело: сайт ШоТам