Україна виграла ще 2 золоті медалі на Паралімпіаді

event 16:03 Субота 28 Серпня 2021 Суспільство

Плавці Євген Богодайко та Максим Крипак стали найкращими на дистанції 100 метрів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Скарбничка збірної України на Паралімпійських іграх у Токіо поповнилася ще двома золотими медалями.

Їх завоювали плавці Євген Богодайко та Максим Крипак.

Богодайко став чемпіоном Паралімпійських ігор на дистанції 100 метрів брасом. У фінальному запливі він проявив характер, зумівши вирвати перемогу. Українець показав результат 01:20.13.

Богодайко в боротьбі за золоту медаль випередив Нельсона Кріспіна Корзо з Колумбії і австралійця Меттью Леві.

Крипак переміг у запливі на стометрівці вільним стилем. При цьому 25-річний українець встановив світовий рекорд. Його результат – 50.64 секунди.

Для України це вже четверта і п’ята золоті медалі відповідно.