Шахтар – Монако: гірники вп’яте поспіль пройшли до Ліги Чемпіонів (відео голів)

event 10:18 Четвер 26 Серпня 2021

Вчора, 26 серпня донецький Шахтар в героїчному матчі-відповіді переміг французьке Монако й пробився до плей-офф Ліги Чемпіонів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Нагадаємо, донецький клуб мав перевагу після перемоги у першому матчі з рахунком 1-0.

Французи зрівняли рахунок за сумою двох матчів вже на 18 хвилині. На добивання встиг Бен Єддер. До перерви капітан монегасків встиг вивести свій клуб вперед.

На 74 хвилині Марлос точним ударом повз голкіпера зрівняв рахунок. А вже в додатковий час, Ярослав Мудрик на швидкості приєднався до атаки гірників і зробив простріл у штрафну. Але наш футболіст влучив у ногу захисника і м’яч пролетів над воротарем та влетів в сітку воріт принісши гірникам перемогу та путівку у раунд плей-офф.