Євро-2020: розклад прямих телетрансляцій та де дивитися

event 13:23 Вівторок 08 Червня 2021 БЛОГ

11 червня у Римі стартує чемпіонаті Європи з футболу. Континентальна першість триватиме до 11 липня і завершиться фінальним поєдинком у Лондоні.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Футбольні матчі чемпіонату Європи 2020 року покажуть телеканали “Футбол 1”, “Футбол 2”, “Футбол 3” і “Україна”.

Груповий етап

11 червня

Група A: Туреччина – Італія (22:00, Рим)

12 червня

Група A: Уельс – Швейцарія (16:00, Баку)
Група B: Данія – Фінляндія (19:00, Копенгаген)
Група B: Бельгія – Росія (22:00, Санкт-Петербург)

13 червня

Група D: Англія – ​​Хорватія (16:00 Лондон)
Група C: Австрія – Північна Македонія (19:00, Бухарест)
Група C: Нідерланди – Україна (22:00, Амстердам)

14 червня

Група D: Шотландія – Чехія (16:00, Глазго)
Група E: Польща – Словаччина (19:00, Дублін)
Група E: Іспанія – Швеція (2200, Більбао)

15 червня

Група F: Угорщина – Португалія (19:00, Будапешт)
Група F: Франція – Німеччина (22:00, Мюнхен)

16 червня

Група B: Фінляндія – Росія (16:00, Санкт-Петербург)
Група A: Туреччина – Уельс (19:00, Баку)
Група A: Італія – ​​Швейцарія (22:00, Рим)

17 червня

Група C: Україна – Північна Македонія (16:00, Бухарест)
Група B: Данія – Бельгія (19:00, Копенгаген)
Група C: Нідерланди – Австрія (22:00, Амстердам)

18 червня

Група E: Швеція – Словаччина (16:00, Дублін)
Група D: Хорватія – Чехія (19:00, Глазго)
Група D: Англія – ​​Шотландія (22:00, Лондон)

19 червня

Група F: Угорщина – Франція (16:00, Будапешт)
Група F: Португалія – ​​Німеччина (19:00, Мюнхен)
Група E: Іспанія – Польща (22:00, Більбао)

20 червня

Група A: Італія – ​​Уельс (19:00, Рим)
Група A: Швейцарія – Туреччина (19:00, Баку)

21 червня

Група C: Північна Македон – Нідерланди (19:00, Амстердам)
Група C: Україна – Австрія (19:00, Бухарест)
Група B: Росія – Данія (22:00, Копенгаген)
Група B: Фінляндія – Бельгія (22:00, Санкт-Петербург)

22 червня

Група D: Чехія – Англія (22:00, Лондон)
Група D: Хорватія – Шотландія (22:00, Глазго)

23 червня

Група E: Словаччина – Іспанія (19:00, Більбао)
Група E: Швеція – Польща (18:00, Дублін)
Група F: Німеччина – Угорщина (22:00, Мюнхен)
Група F: Португалія – ​​Франція (22:00, Будапешт)

Дві найсильніші збірні кожної групи й чотири володарі кращих третіх місць вийдуть в плей-офф.

Плей-офф, 1/8 фіналу

26 червня

1: 2A – 2B (19:00, Амстердам)
2: 1A – 2C (22:00, Лондон)

27 червня

3: 1C – 3D / E / F (19:00, Будапешт)
4: 1B – 3A / D / E / F (22:00, Більбао)

28 червня

5: 2D – 2E (19:00, Копенгаген)
6: 1F – 3A / B / C (22:00, Бухарест)

29 червня

7: 1D – 2F (19:00, Дублін)
8: 1E – 3A / B / C / D (22:00. Глазго)

30 черня і 1 липня – дні відпочинку

Чвертьфінали

2 липня

Чвертьфінал 1: Переможець матчу 6 – переможець матчу 5 (19:00, Санкт-Петербург)
Чвертьфінал 2: Переможець матчу 4 – переможець матчу 2 (22:00, Мюнхен)

3 липня

Чвертьфінал 3: Переможець матчу 1 – переможець матчу 3 (19:00, Баку)
Чвертьфінал 4: Переможець матчу 8 – переможець матчу 7 (22:00, Рим)

4 і 5 липня – дні відпочинку

Півфінали

6 липня

Півфінал 1: Переможець чвертьфіналу 1 – переможець чвертьфіналу 2 (22:00, Лондон)

7 липня

Півфінал 2: Переможець чвертьфіналу 4 – переможець чвертьфіналу 3 (22:00, Лондон)

8, 9, 10 липня – дні відпочинку

Фінал

11 липня

Переможець півфіналу 1 – переможець півфіналу 2 (22:00, Лондон)

Джерело: сайт 24 Канал

Читайте також: Посольство США – збірній України з футболу: “Нам подобається нова форма. Слава Україні!”

Останні новини
13.06.2021, Неділя
12.06.2021, Субота
11.06.2021, П’ятниця
10.06.2021, Четвер
09.06.2021, Середа
08.06.2021, Вівторок
07.06.2021, Понеділок
06.06.2021, Неділя
05.06.2021, Субота
Читати більше новинarrow_forward