ЗНО-2021: експерти планують знизити пороговий бал

event 15:46 Четвер 06 Травня 2021 Суспільство

Через карантин та складний рік у навчанні в Україні можуть змінити пороговий бал ЗНО. Проте остаточне рішення мають прийняти експерти.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Заступник голови комітету Верховної ради з питань освіти Сергій Колебошин заявив, що на ЗНО-2021 можуть змінити пороговий бал. Це буде встановлювати відповідна група експертів. Про це повідомляє сайт партії “Слуга народу”

За його словами, пороговий бал може бути різним, але яким саме – встановить відповідна група експертів, які тестують завдання ЗНО.

Коментар: “Експерти, які встановлюють пороговий бал, беруть до уваги й той факт, що навчальний рік відбувався у незвичному режимі, діти відвідували школи епізодично”, – пояснив Колебошин.

Він додав, що кожного року завдання переглядають та додають нові, корелюється їх складність.

Колебошин наголошує, що пороговий бал по окремих предметах може бути трохи нижче аналогічного балу за попередні роки. Наприклад, раніше просів середній бал з фізики. За його словами, це не означає, що всі діти різко перестали вчити фізику, просто рівень завдань був трохи вищим за попередні роки.

Коментар: “Ми всі розуміємо, що дистанційне навчання навряд чи підвищить рівень знань дітей, але іншого виходу в нас наразі немає”, – сказав Колебошин.

Яким буде ЗНО-2021?

На вході усі будуть проходити температурний скринінг. Під час складання тестування – учасники ЗНО мають бути в масках, приміщення треба провітрюювати та дезинфікуються до і після тестувань.

Окрім того, під час тестування в аудиторіях перебуватиме максимум по 15 учасників і по два інструктори. Це потрібно для того, щоб дотримуватися принципу соціального дистанціювання.

Парламентар зауважив, що у випадку, якщо випускник з поважної причини не зміг взяти участь в основній сесії ЗНО, то він може зареєструватися на додаткову сесію.

Коментар: “Для того, щоб зареєструватися на додаткову сесію, потрібно зазначити причину відсутності та довідку, яка підтвердить, що ви дійсно були тоді хворі. Така можливість буде і в дітей з окупованих територій через можливі проблеми з перетином кордону”, – зазначив Колебошин.

До слова, попри епідемію, ЗНО для випускників цього року має пройти в заплановані терміни. Проте школярів звільнили від обов’язкової ДПА.

Джерело: сайт Маленькі рівняни

Читайте також: На Рівненщині селяни гасили пожежу мотопомпою (відео)

Останні новини
14.06.2021, Понеділок
13.06.2021, Неділя
12.06.2021, Субота
11.06.2021, П’ятниця
10.06.2021, Четвер
09.06.2021, Середа
08.06.2021, Вівторок
07.06.2021, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward