Суспільство

Використайте дріжджі: 5 ефективних способів підживлення часнику

Часник – популярний продукт в українців. Адже він відомий своїми корисними властивостями. А садівники його люблять за простоту в догляді. Та все одно удобрювати часник потрібно для кращого врожаю, пише 24 Канал.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Часник – дуже популярний овоч в Україні. Його часто додають до салатів, м’ясних і рибних страв, бо він є смачним і корисним. Дачники також часто садять часник, бо за ним легко доглядати. Втім, підживлення – важлива процедура у вирощуванні будь-якого овочу. Тож як удобрити часник дріжджами – читайте у матеріалі.

Як удобрити часник дріжджами

Дріжджі та цукор. Готуємо розчин на основі 10 літрів води, 15 грамів сухих дріжджів й 75 грамів цукру. Змішуємо всі компоненти й настоюємо протягом 4-5 днів.

Послід. Треба взяти 10 грамів сухих дріжджів, 200 грамів пташиного посліду й 10 літрів води. Добре перемішуємо всі компоненти й чекаємо кілька днів. Проціджуємо розчин і додаємо воду у пропорції 1:10.

Дріжджі із хлібом. Беремо 500 грамів свіжих дріжджів, стільки ж хлібної м’якушки й трави. Інгредієнти розмішуємо у відрі води, настоюємо 1-2 дні й використовуємо для удобрення вологої землі.

Свіжі дріжджі з цукром. Розводимо 100 грамів цукру й свіжих дріжджів у 3 літрах води. Чекаємо 3 дні та регулярно розмішуємо. Вийде сильно концентрований настій. 250 мілілітрів розчину треба розчиняти у 10 літрах води.

Деревна зола. Для приготування настою треба взяти 125 грамів свіжих дріжджів, 70 грамів цукру й 30 мілілітрів золи. Все розмішуємо в 5 літрах води й чекаємо 2-3 години.

Суміші з вітамінів для часнику

Бур’ян. Щоб приготувати суміш з бур’яну, треба дрібно його нарізати, покласти в місткість й залишити під сонцем на тиждень. Суміш регулярно помішуємо. Згодом до настою додаємо 500 грамів сирих дріжджів й знову залишаємо бродити на сонці. Через 3 дні можна використовувати. Одну її частину змішуємо з 3 частинами води й поливаємо часник.

Пророщена пшениця. Для приготування цієї суміші беремо 1 кілограм пшениці, пророщуємо її упродовж доби. Потім гарно подрібнюємо. Туди варто додати 5 ложок цукру й так само ж борошна. Розчин гарно перемішуємо, кип’ятимо та змішуємо з 5 літрами води. Процес бродіння має відбуватися 2 дні. Перед самим використанням настій треба розвести з водою у пропорції 1:10.

Читайте також: Чому жовтіє озимий часник: перелік причин

Йод. Ця речовина робить землю більш родючою та покращує розвиток рослин. Треба налити 40 крапель медичного розчину з концентрацією 5 % до 10 літрів води. Найчастіше його використовують як позакореневе підживлення до стадії утворення зав’язки.

Дарина Дарницька

Недавні новини

Як готувати вівсянку на дієті: смачний і простий рецепт для схуднення

Якщо ви хочете схуднути, варто відмовитися від звичних сніданків. Ключовим моментом є створення здорових і…

1 годину ago

Адвокат розповів, хто зараз стоїть у чергах до ТЦК

В Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки переважно звертаються громадяни, які мають відстрочку від служби…

2 години ago

У четвер Україну охопить 30-градусна спека: прогноз погоди

У четвер, 23 травня, в Україні збережеться дуже тепла і навіть спекотна погода, пише уніан. …

2 години ago

У Раді пропонують бронювати працівників за 20 тисяч гривень військового збору

Стратегічними мають бути не стільки галузі, які визначають чиновники, скільки конкретні працівники, яких визначає роботодавець.…

3 години ago

На Дніпропетровщині чоловік задушив 49-річного знайомого сорочкою

Мешканець Кривого Рогу задушив знайомого і переховувався від правоохоронців у Львівській області. Проте протягом доби…

3 години ago

Медики спростували міф про несумісність риби з молоком

Немає таких продуктів, які не поєднуються один з одним. Популярну хибну думку про правильне харчування…

4 години ago