Ворожіння на Водохреще 2022: гадання на гроші, заміжжя та виконання бажання

event 17:11 Вівторок 18 Січня 2022 БЛОГ

В Україні 19 січня відзначатимуть Водохреще – велике церковне свято, яке завершує цикл новорічних та різдвяних торжеств. Однією з найпопулярніших традицій Водохреща, попри заборону церкви, є ворожіння.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Згідно з народним повір’ям, отримані напередодні свята передбачення обов’язково збуваються. Особливо часто до таких обрядів вдаються молоді незаміжні дівчата, які намагаються передбачити кохання та весілля.

Ворожіння на нареченого

У Водохресний вечір дівчині треба вийти на вулицю і в першого зустрічного чоловіка запитати ім’я – так зватимуть її майбутнього чоловіка.

Ворожіння на заміжжя

У порожню ємність (коробку або миску) кладуть стрічку та шматок хліба. Потім дівчина із зав’язаними очима витягує перший предмет, що попався. Стрічка віщує швидке заміжжя, хліб – весіллю бути, але не цього року.

Ворожіння на бажання з кішкою

Слід загадати бажання та покликати домашню кішку. Якщо тварина переступить поріг лівою лапою – бажання здійсниться, правою – не судилося.

Читайте також: Як правильно купатися на Водохреще: корисні поради

Ворожіння на бажання на горіхах

На стіл потрібно насипати жменю горіхів (можна насіння, горошин або квасолі). Потім слід загадати бажання та порахувати горіхи. Парна кількість – до виконання бажання, непарне – збутися йому не судилося.

Ворожіння на багатство

Для цього ворожіння беруть три тарілки і під одну ховають монету. Завдання того, хто ворожить, – вгадати, де саме вона схована. Якщо відгадав одразу – рік проведе в достатку.

Зазначимо, що православна церква виступає категорично проти ворожінь у свята чи будь-який інший день. Заняття магією, навіть ті, що здаються жартівливими, є гріхом і можуть бути небезпечними для того, хто ворожить.

Джерело

Останні новини
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
11.05.2022, Середа
10.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward