Відомий мільярдер Говард Баффет відправить в Україну чергову партію новітніх тракторів

event 10:49 Субота 28 Січня 2023 Суспільство

Американський мільярдер Говард Баффет відправить українським аграріям чергову партію сівалок та тракторів. Про це пише LandLord.

Про це розповів член Аграрного Комітету ВР Дмитро Соломчук.

“Навесні вирушимо до Херсонської області — сіяти, допомагати фермерам, техніка яких була знищена чи викрадена. Сівалки та трактори вже на кораблі, вирушили до України! Жнива Перемоги! Велика подяка Говарду Баффету за турботу та підтримку українців, які цілодобово працюють в українському селі”, — повідомив нардеп.

Така ініціатива відбувається в межах аграрного проєкту “Жнива Перемоги”. Завдяки фонду Говарда Баффета, наші аграрії на безоплатній основі отримують новітні комбайни John Deere та New Holland. Тепер наші комбайнери навіть під час війни мають змогу “на повну” працювати в полях.

Окрім цього сам Говард Баффет неодноразово відвідував Україну під час повномасштабного російського вторгнення. Та навіть встиг попрацювати комбайном на полях Рівненщини. Під час останнього візиту в Україну, мільярдер відвідав Чернігівщину, де він разом з місцевими аграріями обговорив варіанти допомоги по організації збору, зберігання, переробки та експорту української продукції в період війни.

Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward