В Україні хочуть платити водіям, які зніматимуть порушення на дорогах: скільки можна буде заробити

event 17:33 Четвер 13 Травня 2021 ПОДІЇ

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив про розробку законопроєкту щодо використання мобільних телефонів водіїв для фіксації порушень правил дорожнього руху.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: За словами Геращенко, йдеться про “використання кожного мобільного телефону як фактора фіксації правопорушення на дорозі”.

Він зазначив, що у світі існує практика, коли “кожен телефон в машині, встановлений під лобовим склом, може зафіксувати правопорушення, таке як проїзд на червоне світло, порушення правил дорожньої розмітки й таке інше”.

Коментар: Водієві достатньо клацнути пальцем на екран телефону і 30-секундний запис з порушенням іншого водія, з його номерами машини піде в поліцію“, – пояснив Геращенко.

Поліція, своєю чергою, отримавши за новим законом нові права, зможе скласти протокол і притягнути порушника до відповідальності.

Коментар: Таким чином, на дорогах України будуть мільйони камер і кожен буде спостерігати за кожним для того, щоб не допустити аварій, не допустити загибелі людей“, – підкреслив заступник міністра.

Водночас повідомив він, для водіїв, які зніматимуть таке відео, планується передбачити винагороду.

Коментар: Водії, які фіксують порушення інших, будуть отримувати 10% з розміру штрафу собі на карту“, – сказав Геращенко.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Рівненщина вийшла у лідери за сплатою земельного податку

Останні новини
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward