У Нью-Йорку на Донеччині стартував “Марафон, який ніхто не хоче бігти”

event 18:22 Неділя 07 Листопадаа 2021 Суспільство

Сьогодні, 7 листопада, у день знаменитого на весь світ Нью-йоркського марафону, розпочався ще один забіг — “Марафон, який ніхто не хоче бігти”. Він стартував теж у Нью-Йорку, в українському селищі, розташованому в Донецькій області, всього за кілометр від лінії фронту.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Коментар: Проєкт створений, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до російської агресії на сході України. Відсьогодні кожен небайдужий може взяти участь у проєкті та пробігти будь-яку дистанцію будь-де ― і таким чином підтримати Україну“, – йдеться у повідомленні.

Розпочали марафон п’ятеро людей, чиє життя нерозривно пов’язане з війною: військовий, волонтерка, медик, військовий журналіст та переселенка – із закликом долучитися до забігу людям з усього світу.

Пробігти будь-яку дистанцію марафону заради підтримки може будь-хто в будь-якій точці світу.

Коментар: Минуло сім років відтоді, як Росія окупувала Крим і розпочала війну на сході України. Нова пошта з 2014 року відправила на схід майже 250 000 гуманітарних вантажів. Але для українського народу це щоденний марафон на виживання, бігти який без підтримки дуже важко. Саме тому ми заснували нью-йоркський марафон на лінії фронту та назвали його “Марафон, який ніхто не хоче бігти”, адже ніхто не хоче війни. Сподіваємося, що світ висловить свою підтримку“, – розповіла співзасновниця Нової пошти Інна Поперешнюк.

Як взяти участь?

Щоб підтримати Україну, кожен охочий може зареєструватись для участі в марафоні на сайті.

Кожен, хто зареєструється на марафон, отримає стартовий набір бігуна – стартовий номер із фактами про війну, а також медаль із частинкою використаної гільзи зі сходу України – на знак подяки кожному, хто підтримує українців у їх щоденному марафоні за життя та свободу.

Участь у забігу безкоштовна.

Довідка: Один із найбільших марафонів у світі – Нью-Йоркський марафон у США – традиційно проходить щороку у першу неділю листопада через 5 районів міста. Організатори цьогорічного Нью-Йоркського марафону оголосили, що 7 листопада 2021 року в забігу візьмуть участь 33 тисячі учасників. У 2019 році в Нью-Йоркському марафоні взяли участь понад 53 тисячі бігунів.

Джерело

Останні новини
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward