Суспільство

Чим удобрити абрикоси навесні, щоб отримати хороший урожай

Абрикос – це солодкий, ніжний та соковитий фрукт. Але що робити, якщо дерево не дає бажаного врожаю? Існує простий спосіб розв’язати цю проблему цю проблему.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Доглянутий та красивий сад може не тільки радувати очі, але й шлунок. Прогулянка серед дерев у тіні в хороший день та з’їдання кількох абрикосів – це так приємно. Але поганий врожай може зіпсувати все.

Як прискорити зростання абрикосів – ви про це не здогадувалися

Абрикос потребує поживного грунту для успішного росту, так як і будь-яка інша рослина. Для цього плодового дерева необхідно використовувати легкі, повітропроникні грунти, що містять достатню кількість органічних речовин та мають рН близько до 7. Варто уникати важких, глинистих ґрунтів.

Щоб прискорити зростання абрикосів, можна використовувати азотні добрива. Найкраще їх застосовувати під час посадки, розводячи їх у воді та наливаючи під корінь дерева. Також можна підживлювати дерева амонійною селітрою, використовуючи 100-150 грамів на один саджанець.

Чим підгодувати абрикос навесні – найкраще добриво

Молоде дерево краще підгодовувати восени. Так, для рослини віком до трьох років кращим добривом буде звичайний компост. Також можна використовувати хлористий калій або суперфосфат.

До п’яти років дерево вже можна удобрювати розчином аміачної селітри з розрахунку 3 столові ложки на 10 літрів води або сірчанокислим калієм з розрахунку 2 столові ложки на 10 літрів води.

Дерева старшого віку можна вже підгодовувати й навесні. Для цього підійде суперфосфат – 30 грам, а також аміачна селітра або сірчанокислий калій – по 20 грам.

Варто пам’ятати, що чим старше дерево, тим більше поживних речовин йому потрібно, тому з часом кількість добрив збільшиться.

Як прискорити плодоношення абрикоса – важливий нюанс

Підживлення абрикоса, безумовно, необхідне, але часто забувають про важливий нюанс, без урахування якого дерево не принесе великого врожаю – запилення. Саме недостатнє запилення часто стоїть між вами та улюбленими фруктами.

Для вирішення цього питання потрібно заманити до саду комах, які допомагають запилювати квіти – бджоли або джмелі. Найчастіше, щоб їх заманити на ділянку, між деревами садять нектароносні квіти, які будуть квітнути в один час з абрикосом.

Б. Радько

Недавні новини

Забутий суперфуд: поживний щавель, який збагатить ваш раціон

Якщо ви хочете розширити свій вибір листової зелені на ринку, щавель – це зелень, яку…

4 години ago

Як правильно приготувати спаржу: 4 швидкі способи

Настав сезон спаржі – вишуканого овочу, сповненого корисних елементів та вітамінів. Спаржа готується дуже швидко,…

6 години ago

Шикарний блиск за 5 хвилин: цей простий трюк у душі зробить волосся, як у рекламі

Ви коли-небудь бачили волосся, яке так блищить, що схоже на дзеркало? Звичайно, так — у…

7 години ago

Через які помилки можна втратити урожай груш: не всі садівники знають

Груша – невибагливе дерево і при належному догляді за рослиною, плоди виростають смачними, соковитими та…

8 години ago

На Закарпатті жителька Ужгорода постане перед судом за організацію азартних ігор онлайн

Детективи Бюро економічної безпеки завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо незаконного проведення азартних ігор,…

9 години ago

Вдарив, а потім викрав телефон: поліцейські Дніпра оголосили підозру зловмиснику

Вчора ввечері, 16 травня, у Дніпрі 37-річний чоловік напав на 40-річного перехожого та відібрав у…

9 години ago