Що згідно з народними прикметами не можна робити 5 січня

event 15:11 Середа 05 Січня 2022 БЛОГ
циклон

Суворо заборонено в цей день підшивати спідниці і штани. Наші предки вірили: той, хто не послухається цієї ради, може вкоротити життя — або собі, або господареві речей.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Взагалі в цю середу не рекомендується брати гострі предмети в руки — не тільки голки, але і спиці, ножиці і навіть ножі. У народі говорили: Хто поріжеться 5 січня, буде довго заліковувати рани.

Не слід 5 січня надягати несвіжу білизну, ношений одяг або брудне взуття. Вважається, що на них може “налипнути” ще більше “бруду”. Мова у даному разі йде про неприємності, біди і хвороби.

Не можна 5 січня ділитися з ким-небудь своїми мріями — їм не судилося збутися. З цієї ж причини краще не розповідати нікому про свої ідеї. Швидше за все, втілити їх в життя не вдасться. У всякому разі їх автору.

Не варто 5 січня піднімати руку на живу істоту — будете біти. У цьому були впевнені прапрапрадіди і намагалися навіть докучливих комах в цей день обходити стороною.

Читайте також: Календар православних свят в січні

Спостерігаючи погодою, наші пращури називали 5 січня Федуловим днем і говорили: “Прийшов Федул — вітер подув”. Сильні пориви віщували хороший урожай влітку.

Також у народі помічали: якщо худоба поводиться неспокійно, а кішка шукає тепле місце, значить, насувається буря.

Про швидку хуртовину прапрапрадідів попереджали собаки, що валялися 5 січня у снігу.

Сни, побачені в ніч із 4 на 5 січня, слід розглядати як прокачування ваших внутрішніх сил. Якщо в сновидіннях вам наснилося щось приємне або нейтральне, значить, поки що вам можна розслабитися і нічого не робити.

Якщо цієї ночі сон був тривожним, потрібно попрацювати з ним. Для цього необхідно прокрутити ситуацію зі сновидіння до щасливого кінця, зафіксувати цю картинку у пам’яті та відпустити сон.

Крім того, у сновидіннях, що приснилися в ніч із вівторка на середу, можна побачити шляхи виходу зі складної ситуації. Щоправда, для цього буде потрібна спеціальна підготовка. Так, перед сном потрібно поміняти наволочку на чисту (голову теж бажано помити — щоб максимально очистити енергетику) і, лягаючи спати, поставити конкретне питання.

Пам’ятайте: якщо ви попросите щось абстрактне (наприклад, “нехай все закінчиться добре”), швидше за все, таким самим абстрактним буде і сновидіння. Важливий конструктив (наприклад, “як мені варто вчинити — так чи так”). Якщо уві сні буде розвинена ваша ідея, то саме так і треба діяти. Якщо у сновидінні насниться щось зовсім інше, потрібно шукати інші виходи із ситуації.

Джерело

Останні новини
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
11.01.2022, Вівторок
10.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward