Що згідно з народними прикметами не можна робити 18 грудня

event 16:48 Субота 18 Грудня 2021 БЛОГ

Наші предки в цей день забороняли вагітним жінкам мити голову. Прапрабабусі говорили: дитина народиться “без пам’яті”, тобто буде погано засвоювати матеріал під час навчання.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Не слід 18 грудня виходити з дому. У народі говорили, що в цей день на вулиці лютує Мороз. Він може закрутити подорожньому голову і заморозити йому шлях додому.

Не варто 18 грудня занадто старанно працювати, особливо чоловікам. Вважається, що будь-яка робота, до якої в цю суботу приступить представник сильної половини людства, успіхом не увінчається.

Більш того, 18 грудня є ризик зіпсувати плоди довгих праць. Тому в цей день потрібно займатися виключно необхідними роботами по дому, на зразок приготування їжі.

Поглядавши на погоду наші пращури помітили: якщо 18 грудня білки піднімаються до верхівок дерев, значить, настають морози, якщо спускаються на землю — йде потепління.

Також прапрапрадіди говорили: якщо снігурі голосно співають 18 грудня, попереду похолодання.

Читайте також: День Святого Миколая: традиції та історія свята (привітання)

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо снігу на вікнах поменшало, можна чекати відлиги.

У снах в ніч з 17 на 18 грудня можна буде побачити приховані здібності, які варто було б розвинути, але про які ви навіть не підозрюєте. Щоб правильно трактувати сновидіння цієї доби, необхідно ґрунтовно покопатися в пам’яті.

Так, наприклад, якщо ви побачите себе маленьким, після пробудження подумайте над тим, чим подобалося вам займатися в дитинстві. Можливо, варто відродити якісь ваші давні традиції. Це може зробити вас по-справжньому щасливим.

Якщо в ніч з п’ятниці на суботу вам насниться якийсь контраст або яскраві фарби, це буде говорити про те, що у вас спить багатий творчий потенціал. Спробуйте почати в’язати чи робити новорічні іграшки власноруч. Є шанс, що ви навіть можете заробляти цим.

Якщо вам з’явиться хтось із друзів чи родичів, подумайте, чи немає у вас перед ними невиконаних обіцянок. Тому що з 19 грудня розпочнеться ретроградний рух Венери, яка не терпить боржників.

Джерело

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward