Секрет бестселлерів Roland

event 12:36 П’ятниця 18 Листопадаа 2022 Суспільство

Навряд чи долю компанії Roland можна назвати простою там безхмарною. Але якщо подивитися на її положення, досягнення, те, як вона вправляється зі світовою кризою, та яку кількість бестселлеров поставляє на світовий ринок можна повірити, що у неї є якийсь унікальний секрет, невідомий конкурентами. Чи так це насправді і в чому суперсила бренду – спробує пояснити спеціаліст інтернет-магазину Музлайн

Вдалий старт 

На початку треба зазначити, що успіх будь-якого бізнесу, а корпорація Роланд це перш за все саме бізнес, залежить від стартових умов. І так чи інакше, конкретно у цього японського бренду вони були досить непогані:

  • по-перше, вдалий період для старту – 70 роки ХХ століття; 
  • по-друге, суттєвий стартовий капітал;
  • по-третє, талановиті фахівці, залучені вже на початку існування компанії; 
  • і зрештою – японський спосіб ведення справ,з його феноменальною працездатністю і легендарною вмотивованістю. 

Саме так починалася компанія, яка вже за кілька десятків місяців випустила перші справжні світові бестселери, драм машини і синтезатори, які захопили уяву музикантів і у буквальному сенсі розв’язали руки талановитим експериментаторам від електронної музики, і в цілому перевернули всю індустрію. На цьому фоні компанія досить швидко досягла фінансового успіху і змогла вкласти ще більше грошей в розробку нових сміливих електронних продуктів. Шлях інновацій, який обрали в Roland, ніколи не був простий, але він зрештою привів бренд туди, де він є зараз – на верхівку Олімпу світового ринку музичних технологій. 

Продажі у японський спосіб

Не можна не торкнутися і питання талановитого і сміливого маркетингу, який також зіграв вагому роль (і продовжує ії відігравати) у світовому лідерстві японської компанії. Вона ніколи не шкодувала коштів на залучення талановитих промоутерів та  зіркових індорсерів, креативну рекламу, дорогу поліграфію, карколомні виставкові стенди, що привертають увагу в тому числі своїм визуалом. Зрештою, бренд відмовивися від стратегії самообмеження, натомість вирішив залучати якомога більше коштів для розвитку усіх напрямків, які видавалися йому перспективними, тим більше що майже у будь-якій музичній наоузі компанії було що зробити і сказати. Сьогодні до складу корпорації входять декілька підрозділів, в тому числі гітарний бренд-легенда BOSS, продукція якого, за даними експертів інтернет-магазину Muzline, на вітчизняному ринку користується найбільшою популярністю, і презентує найбільшу кількість бестселерів у порівнянні з іншими гітарними виробниками.

Автор:
Останні новини
25.11.2022, П’ятниця
24.11.2022, Четвер
23.11.2022, Середа
22.11.2022, Вівторок
21.11.2022, Понеділок
20.11.2022, Неділя
19.11.2022, Субота
18.11.2022, П’ятниця
17.11.2022, Четвер
16.11.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward