Суспільство

Особливості роботи комплектувальника

Розвиток та розширення сучасних інтернет-магазинів стали причиною відкриття великої кількості складів, де працевлаштовують комплектувальників. Працівник повинен збирати замовлення клієнтів перед відправкою. Деякі роботодавці ставлять умови, що треба поєднувати цю сферу з обов’язками комірника та вантажника. Це необхідно обговорювати під час працевлаштування.

Подивитися актуальні вакансії в Києві можна на сайті JOBS.UA. Тут розміщені різні пропозиції від роботодавців. Вибрана вами робота комплектувальником дозволить добре заробляти і надалі навіть піти на підвищення.

Особливості професії

Підшукуєте популярний напрямок працевлаштування, який не вимагає спеціального навчання? Тоді зверніть увагу на вакансію комплектувальника. Працювати потрібно на складі, де розташовано багато різної продукції. Коли приходить заявка на відвантаження, робітник збирає товар та готує його до відправки.

Комплектувальник має знати наступне:

  1. Асортимент товарів, які знаходяться у складському приміщенні. Необхідно пам’ятати про тонкощі зберігання та підтримувати відповідні умови.
  2. Особливості продукції. Треба розрізняти вироби, які схожі між собою. Наприклад, необхідно відрізняти батарейки від акумуляторів та ін.
  3. Прилади обліку. На складах часто користуються сканером, тому треба вміти з ним поводитись.
  4. Методи комплектування та маркування всієї продукції. Важливо знати способи перевезення важких предметів по території складу.
  5. Правила обліку. Необхідно розбиратися в тонкощах внесення даних до загальної системи.

Треба дбайливо відноситись до товарів, які знаходяться на полицях. Важливо навчитися упаковувати, щоб вироби не пошкодились при транспортуванні до отримувача. При відповідній підготовці робітник здатен раціонально розпланувати свої обов’язки при мінімальному прикладанні власних сил.

Вибрати відповідну посаду можна на порталі для пошуку роботи jobs.ua. В об’явах ви знайдете потрібну інформацію для того, щоб оцінити умови праці.

Переваги та недоліки професії

До плюсів можна віднести швидке опанування зобов’язань. При цьому треба враховувати специфіку товарів, які знаходяться на складі. Іноді комплектувальник може працювати сидячі. Та це лише тоді, коли у приміщенні є конвеєр.

Необхідно багато ходити територією, що вимагає значної фізичної витривалості. Треба відкривати і закривати ящики, а також перевозити їх по складу. Фізичні навантаження можуть визвати втому в кінці робочого дня, тому треба бути фізично підготовленим.

Зарплата середня та варіюється в діапазоні 8–12 тис. грн. Якщо у вас відмінна характеристика, то надалі вдасться отримати підвищення. Наприклад, можна стати старшим зміни чи податись у логістику.

Богдан Радько

Недавні новини

Як загартувати розсаду помідорів, щоб зміцнити імунітет рослини й підвищити врожайність

Перед тим, як висаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт її треба обов’язково загартувати, щоб вона…

2 години ago

Завтра Україну накриє антициклон: що буде з погодою

Найближчої ночі в Україні будуть заморозки. Вдень 8 травня вже буде сухо, опади підуть геть,…

3 години ago

Паспортний сервіс відновив видачу українських паспортів за кордоном: що відомо

Паспортний сервіс ДП "Документ" повертається до роботи з видавання паспортів українцям за кордоном. Однак наразі…

3 години ago

Укргідрометцентр прогнозує зміну погоди в Україні: до чого готуватися

Після досить тривалої спокійної та сонячної погоди на цьому тижні в Україні очікуються більш динамічні…

4 години ago

Суперкомп’ютер назвав шанси збірної України на Євро-2024

Збірна Італії з футболу не зможе відстояти титул найсильнішої команди Європи, який вона здобула на…

4 години ago

Встигніть висадити помідори до цієї дати: хитрість для величезного врожаю

Помідори, як культура для вирощування, точно потрапляють у лідируючі позиції на городі у кожного дачника.…

5 години ago