Особливості кредитних карток від «Укрсиббанк»

event 09:48 Четвер 06 Січня 2022 Суспільство

В умовах фінансової кризи кожна людина бажає бути захищеною від несподіваних ситуацій, котрі потребують грошей для розв’язання різних питань. Якщо терміново потрібні кошти, можна позичити їх у родичів або знайомих, але не кожний хоче це робити з особистих мотивів. Можна взяти позику у мікрофінансових організаціях, але там такі високі відсотки, що дуже невигідно. Як бути, якщо терміново потрібні кошти для розв’язання важливих питань?

Єдиний правильний вибір — це оформлення кредитної картки в надійній банківській установі. В Україні такою є «Укрсиббанк» — кредитно-фінансова установа, котра працює на іноземному капіталі. Оформити банківську картку можна за посиланням my.ukrsibbank.com/ua/personal/cards/credit_card на офіційному сайті банку. Розглянемо переваги кредитних карток від Ukrsibbank.

Переваги кредитних карток

До кредитних карток в суспільстві в більшості негативне ставлення. Є багато думок, що такі позики — це прямий шлях до кредитної ями. Але якщо користуватися ними грамотно, вони дають власнику тільки користь. Серед основних переваг кредитних карток необхідно відзначити такі:

  • Швидке оформлення. Оформити звичайну кредитну карту можна онлайн без відвідування офісу. Для цього потрібно показати паспорт під час передачі картки кур’єром або в офісі банку. Під час експрес-оформлення по паспорту можна отримати карту з лімітом до 200 тисяч гривень. З документом, що підтверджує прибуток, можна отримати більший кредитний ліміт та вигідніші умови.
  • Безкоштовне обслуговування. «Укрсиббанк» пропонують кредитні картки з безкоштовним обслуговуванням. Є пропозиції з безкоштовного обслуговування на весь термін дії картки за виконання умов кредитного договору: певний залишок на рахунку, витрати не менше певної суми та інше.
  • Безкоштовне зняття готівки. Зараз доступні кредитні карти з можливістю зняття готівки без комісії та активації кредиту. Для таких продуктів може бути встановлений щомісячний ліміт, розмір якого залежить від платоспроможності клієнта.
  • Можливість економії на покупках. У рамках програми лояльності банки спільно з різними компаніями та торговими мережами запускають унікальні проєкти. За оплати послуг та товарів утримувач кредитної карти може отримувати додаткові знижки.
  • Кешбек та програми лояльності. Якщо ви розраховуєтесь карткою, отримуєте бонуси на рахунок. В «Укрсиббанк» є широка мережа компаній-партнерів, де можна витрачати кошти з кредитної карти з вигодою для себе, маючи істотні знижки, які можуть досягати 10–15 відсотків.

Найбільший банк України Ukrsibbank пропонує найкращі умови кредитування по банківських картках. Мільйони українців вже на собі оцінили усі переваги таких фінансових продуктів — тепер ваша черга.

 

Останні новини
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward