“Негайно викиньте це!”: які речі притягують бідність у будинок

event 11:59 Четвер 13 Січня 2022 БЛОГ

Кухня — найдушевніше місце в будинку, тому варто з обережністю заповнювати простір цього приміщення. У кожного предмета є свій енергетичний потенціал, як позитивний, так і негативний. Тому від певних речей варто позбутися. Отже, це:

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Банки і пляшки

Якщо вони зберігаються в порожньому вигляді, то це обіцяє бідність і інші проблеми буття. Якщо ви не збираєтеся найближчим часом займатися закатками або використовувати пляшки в домашній творчості, від цих предметів потрібно позбутися.

Відколи і тріщини на посуді

З давніх часів вживання їжі і напоїв з тарілок, склянок, келихів з тріщинами і сколами вважалося поганою прикметою. До того ж такі предмети помітно “здешевлюють” зовнішній вигляд приміщення. Тому тріснутий мотлох краще викидати.

Читайте також: Що не можна ставити в мікрохвильову піч ні в якому разі?

Сміття не почекає

Намагайтеся виносити сміття заздалегідь, до настання вечора. Його присутність в будинку негативно відбивається на запаху всієї квартири. До того ж відходи залучають в будинок бідність. А прикмета, що сміття після заходу сонця не виносять, — антисанітарна дурість.

Квіти, але не будь-які

Мало хто знає про те, що навіть красивим букетам з сухих квітів в будинку немає місця. Те ж правило поширюється на будь-які предмети інтер’єру, які прикрашені сухими рослинами. Допускається тільки наявність живих квітів і в горщиках.

Джерело

Останні новини
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward