Суспільство

Науковці назвали ноутбуки, які здатні працювати в екстремальний холод та спеку

Всі ми обираємо ноутбуки, які були б максимально зручними та пертинентними для тієї роботи яку ми збираємося на них виконувати. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Проте інколи у людей така робота, яка пов’язана із висотою, глибиною, спекою і тд, де також потрібна техніка. Однак не всі ноутбуки зможуть витримати такі екстремальні погодні умови. 

Фахівці розповідають, що вражаючі результати часом демонструють девайси, від яких і не чекали такої витривалості.

Перший ноутбук, що підкорив Еверест

Зійти на найвищу вершину планети – важке випробування не лише для людини. Не витримуючи низьких температур, “непритомніє” навіть техніка.

Під час одного зі сходжень на Еверест в альпіністів були ноутбуки кількох брендів. І вже на висоті базового табору – 5 000 метрів над рівнем моря – у строю залишилися тільки “асуси”. А підкорив Еверест ASUS U5, який узяв із собою керівник експедиції Вонґ Йонґфонґ. Цей ноутбук працював на висоті 8 848,43 метра!

Низькі температури викривають усі слабкі місця техніки. Витримати екстремальний холод без спецзахисту може лише бездоганно зроблене “залізо”.

Робота на антарктичній станції “Академік Вернадський”

Наукові дослідження потребують потужної обчислювальної техніки, а в Антарктиці – ще й супернадійної. Рік і два місяці без перерв та збоїв, у режимі 24/7, забезпечував роботу українських полярників ноутбук ASUS Lamborghini. Цей жовтий “віл” виявився продуктивнішим та витривалішим за десктопних “зубрів”, що працювали на самій станції.

Завдяки ASUS Lamborghini дослідники завжди тримали стабільний Wi-Fi-зв’язок зі станційною мережею навіть на великих відстанях, згадує учасник 13-ї міжнародної експедиції на станцію “Академік Вернадський” Володимир Гойник.

Читайте також: У Лас-Вегасі розкрили назву і сюжет четвертої “Матриці”

Ноутбуки на орбітальній станції “Мир”

1998 року техніка ASUS блискуче дебютувала у космосі – усього через рік після виходу на ринок портативних комп’ютерів. Обидва ноутбуки ASUS без збоїв пропрацювали впродовж усієї 600-денної місії, тоді як пристрої інших виробників раз по раз перегрівалися й вимикалися.

Річ у тім, що в космосі тепловий потік поводиться інакше, ніж на Землі. І витримати тривалу експлуатацію в умовах мікрогравітації може лише техніка, у якій розсіювання тепла реалізовано бездоганним чином. Ноутбуки ASUS працювали день у день без єдиної проблеми.

Часто відповідальні фахівці, перестраховуючись, вишукують техніку з військовим ступенем захисту. Щоб у жодному разі не підвела! Хоча, якщо робота відбувається не в умовах невагомості чи вічної мерзлоти, достатньо будь-якого комп’ютера від виробника, що не визнає компромісів із якістю.

Джерело

Ілона Кіплінг

Недавні новини

В Україні деякі пенсіонери можуть отримувати відразу дві пенсії: кого стосується

Українські пенсіонери, які мають інвалідність, можуть отримувати дві виплати одночасно, але це не стосується всіх…

7 години ago

На Черкащині лисиця покусала 9-річну дівчинку

У Звенигородському районі Черкаської області дика лисиця покусала дев'ятирічну дитину під час прогулянки на велосипеді.…

7 години ago

На Полтавщині жорстоко вбили 25-річну жінку: підозрюваний вчинив самогубство

На Полтавщині правоохоронці знайшли у вигрібній ямі на території домогосподарства 46-річного жителя Новосанжарської громади тіло…

8 години ago

На вихідних Україну несподівано розігріє до +27° : прогноз синоптика

Вихідні в Україні будуть сухі та теплі. Опадів протягом 21 та 22 вересня не очікується.…

8 години ago

Україна востаннє переведе годинники: коли переходимо на зимовий час

У червні ВР проголосувала за скасування переведення годинників в Україні. У жовтні ми востаннє перейдемо…

9 години ago

На Дніпропетровщині викрили військового, який організував схему незаконного нарахування бойових виплат

На Дніпропетровщині правоохоронці викрили схему незаконного нарахування бойових виплат військовослужбовцям. Про це повідомляє поліція Дніпропетровської…

9 години ago