Найпотужніша магнітна буря року накриє землю на 7 днів

event 10:29 Понеділок 10 Травня 2021 Погода
Найпотужніша магнітна буря року накриє землю на 7 днів

Магнітні бурі у травні 2021 року підготували найпотужніший метеоудар з початку року. У середині місяця людей чекає тижнева буря червоного рівня небезпеки.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Календар на магнітні бурі у травень 2021 підготував неприємний і небезпечний сюрприз не тільки для метеозалежних, але навіть для здорових людей. В середині місяця Землю накриє неймовірно сильна магнітна буря. На піку вона досягне 6 балів (червоний рівень небезпеки). При цьому триватиме ця катастрофа для судин цілий тиждень – рівно сім днів.

Розпочнеться магнітна буря 11 травня 2021 року. Це будуть невеликі магнітні збурення в три бали (планетарний індекс, за даними NASA – 8). Уже в цей час у метеозалежних людей можуть виникнути проблеми зі сном і напади дратівливості. Варто постаратися вчасно лягти спати, а також перейти з кави та інших енергетиків – на трав’яні чаї і просту воду.

Магнітна буря 12 травня 2021 вийде вже на жовтий рівень небезпеки в чотири бали (планетарний індекс, за даними NASA – 12). В цей час варто поберегти голову (через спазми судин висока ймовірність запаморочень та мігрені) і починати стежити за своїм артеріальним тиском.

Читайте також: Землю накриє тривала магнітна буря: “штормити” буде 6 днів

Магнітна буря 13 травня 2021 перейде на червоний рівень небезпеки, досягнувши п’яти балів (планетарний індекс, за даними NASA – 20). З цього часу можна очікувати напади підвищеної стомлюваності, апатії і проблеми з серцево-судинною системою:

  • тахікардія
  • гіпертонія
  • задишка (може бути симптомом інфаркту міокарда),
  • порушення мозкового кровообігу (аж до інсультів),
  • болю в грудях та ін.

Магнітні бурі у травні 2021 – коли чекати на пік?

Магнітна буря 14 травня 2021 стане піком цієї канонади бур: вона досягне 6 балів (планетарний індекс підскочить до позначки 30). Це буде другий день червоної небезпеки. Як і раніше варто берегти серце і судини:

відмовитися від надмірної фізичної активності (при цьому мінімальні фізичні навантаження на зразок йоги і піших прогулянок підуть організму тільки на користь);

  • уникати стресів;
  • тримати під рукою потрібні ліки;
  • по можливості прибрати з раціону важку їжу;
  • відмовитися від алкоголю і сигарет.

Магнітна буря з 15 по 17 травня 2021 стане періодом затихання цього геомагнітного удару. Всі три дні буря буде триматися на рівні чотирьох балів. Планетарний індекс опуститься спочатку до 15, а потім і до позначки 12.

Потім відбудеться дводенний перепочинок – і нова магнітна буря з 20 травня 2021. Але вона триватиме лише два дні, а сила удару не перевищить чотирьох балів.

Джерело: сайт Главред

Читайте також: Названо точну кількість кави, яку можна випити перед тренуванням

Автор:
Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward