Коли потрібні беруші

event 15:37 Четвер 16 Грудня 2021 Суспільство

Чутливість до звуків під час сну – проблема багатьох сучасних людей, оскільки шумове забруднення є характерним для великих міст. Зберегти свій сон вам допоможуть беруші. Які купити беруші для сну – читайте далі.

Навіщо потрібні беруші

Як пристосування для сну, беруші незамінні, коли вам потрібно:

  • Не чути голосне, дратуюче хропіння ночами;
  • Швидше заснути у поїздках на літаку, поїзді та у громадському транспорті;
  • Блокувати звуки із квартири сусідів (ремонт, плач дітей, гучна музика);
  • Знизити шум від розташованого близько до будинку аеропорту, залізничного вокзалу, автостради.

Найбільш екологічними, зручними та довговічними вважаються беруші з силікону. Їх можна придбати на сайті https://sluhovie-apparaty.com.ua/ua/berushi-ua.

Як правильно вставляти беруші

Поліуретанові та поліпропіленові беруші  необхідно помістити у вухо та обережно надавити, поки виріб не заповнить слуховий прохід. Силіконові беруші, на відміну від інших, не потрібно вводити глибоко. Вкладиші із силікону або поліуретану потрібно періодично мити.

Основні виробники

До найбільш відомих виробників беруш відносяться:

  • Moldex. Виробляє безпечні беруші з поліпропілену та поліуретану. При створенні вушних вкладишів компанія враховує анатомію слухових проходів, тому їхня продукція зручна у використанні. В асортименті представлені як багаторазові, так одноразові пристрої. Moldex виробляються у США;
  • Calmor. Беруші для сну із гарною звукоізоляцією. Захищають навіть від найменшого шуму, наприклад, викликаного тихою розмовою. До того ж вкладиші усувають звуки хропіння і не дають шуму з вулиці потурбувати ваш сон. Воскові беруші від цього виробника щільно сидять у слухових проходах. Пов’язано це з тим, що віск, з якого вони виготовлені, трохи розтікається і заповнює весь простір між шкірою і вкладишем. Виробляються в Швейцарії;
  • Ohropax. Беруші цієї марки безпечні, не викликають подразнення та алергії. Вироби знижують рівень шуму майже вдвічі. Воскові беруші для сну Ohropax щільно заповнюють слухові проходи;
  • Arena. Випускає беруші для плавання, які чудово підходять для сну. Компанія виробляє силіконові беруші, що запобігають проникненню води у вуха. Разом з цим силікон добре маскує сторонні шуми, тому їхнє застосування перед сном виправдане. В асортименті також є якісні поліпропіленові беруші з гарною звукоізоляцією.

Серед пропозицій кожного бренду є силіконові, поліуретанові, поліпропіленові беруші – широкий асортимент представлений на сайті «Слухові апарати».

Останні новини
03.10.2022, Понеділок
02.10.2022, Неділя
01.10.2022, Субота
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward