Канадці створили електромобіль, який вміє заробляти гроші

event 11:04 Четвер 03 Червня 2021 ПОДІЇ

Канадська компанія працює над електромобілем, який зможе “добувати” криптовалюту.

Детальніше про це розповідє Час-Дій.

Деталі: У 2023 році має з’явитися електромобіль, який вмітиме самостійно заробляти гроші. Ця модель зможе “добувати” криптовалюту.

Автор проєкту – канадська компанія Daymak. Компанія обіцяє презентувати серійну версію електрокара, який назвали Spiritus вже за декілька років.

У своєму Twitter розробники повідомили, що у триколісного автомобіля буде незвичайна функція: він стане першим електрокаром, який зможе самостійно добувати криптовалюту під час стоянки або заправки.

Попередні замовлення на електромобіль-майнер вже приймаються. Заплатити за нього можна цифровими грошима. 

Електрокар зможе видобувати безліч різних криптовалют. Для цього компанія розробила спеціальну криптовалютну інфраструктуру під назвою Nebula.

Коли автомобіль припаркований або підключений до зарядки, він гарантовано буде приносити гроші своєму власникові. Йдеться в тому числі і про інноваційну систему бездротової зарядки Ondata власної розробки Daymak.

Також канадці розробили спеціальний “криптогаманець”, за допомогою якого можна буде зберігати криптовалюту і проводити транзакції. Гаманець буде вбудовано в інтерфейс Spiritus.

Базова версія електромобіля с запасом ходу 300 кілометрів коштуватиме 20 тисяч доларів. Топова – 149 тисяч доларів. Вона буде розганятися з місця до “сотні” менш ніж за дві секунди і проїжджати на повній зарядці до 480 кілометрів. 

Джерело: сайт

Читайте також: Вихідні на Трійцю 2021 року в Україні: коли та скільки будемо відпочивати

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward