В Україні на місці колонії побудують IT-кампус (фото)

event 16:18 Четвер 05 Серпня 2021 Суспільство

Українська ІТ-компанія SoftServe хоче побудувати IT-кампус на території колишньої виправної колонії №48 у Львові. Зауважимо, що вона стала була першою проданою вʼязницею в Україні.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Компанія придбала колишню колонію збудовану у 1946 році, яка розташована на ділянці розміром 10 гектарів, за 377,5 млн грн через відкритий аукціон Мін’юсту. За вилучені від продажу колонії кошти у Львові планують збудувати нове СІЗО.

За словами члена ради директорів SoftServe Олега Дениса, компанія планує звести на місці колишнього СІЗО IT-кампус який утворить цілий квартал з офісами та освітніми закладами.

Коментар: Ми давно розглядали можливість створення єдиного простору для наших команд. З появою конкретної ділянки під цей проєкт робота над ним суттєво прискориться. Офісний кампус SoftServe стане креативним центром нашого міста та зразком офісів майбутнього“, – заявив Олег Денис.

У SoftServe розповіли, що компанія зараз готується до проведення конкурсу для визначення підрядника, який буде створювати концепцію майбутнього IT-кампусу. В результаті має бути створено комплексне середовище, де є місце і для праці, і для проживання, і для відпочинку, і для творчості.

Читайте також: ЄС схвалили українські COVID-сертифікати – нардеп

Довідка: SoftServe – українська компанія, у сфері розробки ПЗ та надання консультаційних послуг. Це другий за розміром IT-роботодавець в Україні. У компанії працюють понад 7900 фахівців у семи офісах. Також вона має офіси і за кордоном: в США, Сингапурі, Болгарії і Польщі.

Нагадаємо, наразі Мін’юст та Фонд держмайна (ФДМУ) реалізовують проєкт “Великий розпродаж в’язниць”. За словами міністра юстиції Дениса Малюськи, виручені кошти будуть розподілені на дві частини: частина піде на розбудову нової в’язничної інфраструктури, інша частина – поповнить державний бюджет.

Водночас Міністр наголосив, що ключова цінність цих об’єктів для інвесторів – можливість отримати великі земельні ділянки з уже підведеними інженерними мережами.

Джерело

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward