Суспільство

Які роботи в саду в червні мають обов’язковий характер?

У червні на сад та город очікує найбільше сонця, а отже, якщо перший місяць буде без опадів, треба буде особливо дбати про поливи. Проте це не єдине заняття для городників. Про це пише tsn.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Не тільки ягідні та плодові культури в червні страждають через шкідників. Квіти також потребують додаткового захисту. Їх атакують павутинний кліщ, попелиця, трипси та інші комахи. Краще не чекати на їх появу, а провести профілактичні заходи та обробити клумби спеціальними препаратами

Сира погода, холодна температура, які можливі під в червні під час дощів, сприяють розвитку грибкової інфекції (гниль, борошниста роса, різні плямистості), а тому не забувайте також провести обробку фунгіцидами.

Щоб бур’яни не так активно росли на ваших клумбах, необхідно не забувати про розпушування ґрунту, регулярне прополювання, мульчування. Пам’ятайте, що бур’яни не лише знижують декоративність клумби, але й забирають у квітів необхідні поживні речовини.

Завдяки прополюванню ви побачите порожні місця, які в червні ще можна засадити квітами. В перший місяць літа можна сіяти чорнобривці, настурцію, волошки.

Читайте також: Перед вихідними в Україну налетять дощі та зливи: де будуть опади

В другій половині червня якраз час для того, щоб викопати цибулини гіацинтів та тюльпанів. До цього слід приступати, коли їхня наземна частина повністю пожовкне. Цибулини просушують та зберігають до осені. Також варто раз на кілька років в цей час викопувати цибулини інших квітів (наприклад, крокусів). Їх ділять та пересаджують на нове місце.

Влітку важливий повноцінне та правильне поливання. Розсади квітів та сходи, які тільки з’явилися, відрізняються слабкою кореневою системою, яка швидко засихає. А тому в спекотні червневі дні важливо не допустити пересихання верхнього шару ґрунту.

Декоративно-листяні рослини потребують комплексних підживлень з використанням азоту для нарощування вегетативної маси. А ось для пишного цвітіння потрібно використовувати калійно-фосфорні добрива.

Богдан Радько

Недавні новини

Мешканець Дніпра зґвалтував та вбив 11-річну дівчинку

Взимку 2024 року мешканець Дніпра зґвалтував та вбив 11-річну дівчинку. Зловмисника затримали, його судитимуть. Про…

5 години ago

На Рівненщині попрощались із чотирма захисниками

На Рівненщині попрощались із чотирма загиблими захисниками: Олександром Бубою, В'ячеславом Авдейчиком, Анатолієм Довматом та Володимиром…

5 години ago

На Кіровоградщині двоє дітей отруїлися грибами

У Долинській громаді Кіровоградської області двоє дітей отруїлися дикорослими грибами. Про це розповіла головна санітарна…

5 години ago

В Україну йде холод з Баренцевого моря: синоптик попереджає про заморозки

Найближчими вихідними, 4 та 5 травня, в Україні буде прохолодно та навіть холодно. Місцями пройдуть…

5 години ago

З 4 травня статус “обмежено придатний” для військовозобов’язаних скасовується

Міністерство оборони України внесло зміни у процедуру визначення придатності до військової служби. Відповідні зміни до…

7 години ago

Як спекти смачну паску: 10 тонкощів від хороших господинь

Ідеальна паска - пишна, м'яка, добре пропечена й ароматна. Щоб вона вийшла такою, варто пам'ятати…

7 години ago