Суспільство

Facebook досяг нульових викидів парникових газів

Декарбонізації допомогли ефективне використання ВДЕ, води й відновлення лісів в Африці та Міссісіпі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Facebook повідомив, що у 2020 році він досяг нульових операційних викидів після скорочення більшої частини викидів парникових газів (ПГ) і інвестування в проєкти з видалення вуглецевого сліду. Про це йдеться в опублікованому звіті про сталий розвиток за 2020 рік. Згідно зі звітом, викиди від виробничої діяльності у 2020 році були на 94% нижче, ніж у 2017 році, повідомляє спеціалізоване видання Edie.

Це скорочення викидів значно пов’язано з переходом на 100% відновлювані джерела енергії для глобальних операцій. У 2011 році Facebook вперше взяв на себе зобов’язання використовувати виключно відновлювані джерела енергії. У глобальному масштабі, як говориться у звіті про сталий розвиток, Facebook підключив 2,8 ГВт вітрової та сонячної енергії через комбінацію локальних масивів і угод про закупівлю електроенергії (PPA). Проєкти розташовані в США, Азії та Європі.

У звіті також йдеться, як Facebook допоміг забезпечити оплату відновлюваної генерації еквівалента електроенергії, що споживали співробітники, які працюють з дому, внаслідок Covid-19.

Підвищення енергоефективності та ефективності використання води – з особливим наголосом на центри обробки даних – також допомогло Facebook скоротити виробничі викиди. Компанія стверджує, що її центри обробки даних тепер на 80% ефективніші з точки зору витрат води, ніж середній об’єкт.

Щоб знизити залишкові викиди після роботи з їх скорочення власними силами, Facebook інвестував у проєкти з видалення вуглецю, щоб досягти нульового рівня викидів. У 2020 році підтримувалися проєкти зі збереження та відтворення лісів в Африці та на річці Міссісіпі. Facebook стверджує, що в рамках проєктів, які він підтримував протягом року, було видалено з атмосфери 145 тисяч тонн вуглецю.

Коментар: Ці природні рішення слугуватимуть мостом до довгострокової декарбонізації.

У майбутньому ми сподіваємося інвестувати в нові технології видалення вуглецю (наприклад, пряме уловлювання повітря)“, – йдеться у звіті про сталий розвиток.

Джерело: сайт mind

Читайте також: Користувачі Instagram отримають можливість розміщувати пости з комп’ютера

Стас Ібрагімов

Недавні новини

Мешканець Дніпра зґвалтував та вбив 11-річну дівчинку

Взимку 2024 року мешканець Дніпра зґвалтував та вбив 11-річну дівчинку. Зловмисника затримали, його судитимуть. Про…

2 години ago

На Рівненщині попрощались із чотирма захисниками

На Рівненщині попрощались із чотирма загиблими захисниками: Олександром Бубою, В'ячеславом Авдейчиком, Анатолієм Довматом та Володимиром…

2 години ago

На Кіровоградщині двоє дітей отруїлися грибами

У Долинській громаді Кіровоградської області двоє дітей отруїлися дикорослими грибами. Про це розповіла головна санітарна…

3 години ago

В Україну йде холод з Баренцевого моря: синоптик попереджає про заморозки

Найближчими вихідними, 4 та 5 травня, в Україні буде прохолодно та навіть холодно. Місцями пройдуть…

3 години ago

З 4 травня статус “обмежено придатний” для військовозобов’язаних скасовується

Міністерство оборони України внесло зміни у процедуру визначення придатності до військової служби. Відповідні зміни до…

5 години ago

Як спекти смачну паску: 10 тонкощів від хороших господинь

Ідеальна паска - пишна, м'яка, добре пропечена й ароматна. Щоб вона вийшла такою, варто пам'ятати…

5 години ago