Доставка вантажів з Китаю з допомогою компанії М3Cargo

event 12:46 Субота 27 Листопадаа 2021 Суспільство

Багато українських компаній, які працюють у різних сферах – виробництва, торгівлі, громадського харчування, косметології та інших, використовують товари з Китаю, які треба доставляти звідти до нашої країни. Таку роботу виконує для своїх клієнтів компанія М3Cargo. Детально з пропозиціями компанії можна ознайомитися на сайті https://m3cargo.com/ua/.

Як це відбувається 

Робота М3Cargo побудована на принципах, які є вигідними та привабливими для клієнтів, які позбавлені турбот з проблемами логістики та проходження митниць. Вирішення всіх цих проблем – місія М3Cargo. Компанія чітко діє на всіх етапах роботи:

Представники компанії виконують перевірку товарів безпосередньо не підприємстві у виробника в Китаї. Якщо все гаразд, оформлюється замовлення.

Вантаж доставляється на склад, який компанія М3Cargo має в Китаї. Там комплектується і маркується контейнер до відправки.

Коли вантаж прибуває до України, проводиться його розмитнення. Після цього клієнт отримує свій вантаж.

На даний час вся система добре опрацьована. Це підтверджує той факт, що кількість успішно виконаних перевезень вже перевищує 9 тисяч.

Надійність та економічні переваги 

Компанія виконує перевезення збірних вантажів. Завдяки цьому, замовник платить лише за той об’єм, який займає в контейнері його вантаж, а не за цілий контейнер. Ціна доставки  визначається до початку виконання замовлення і надалі не змінюється. Клієнту гарантується збереження вантажу та вчасна його доставка. Гарантія – це оплата кожного дня прострочення (по 2 у.о. за кожен куб. м вантажу та за кожен день прострочення) і відшкодування вартості товару у разі його пошкодження.

Замовляючи доставку вантажів з Китаю в компанії М3Cargo, клієнти відчутно заощаджують на митному оформленні та доставці, бо цим займаються фахівці компанії і роблять все максимально раціонально, в той же час суворо дотримуючись вимог законодавства. Представники компанії працюють в обох країнах – Китаї та Україні (Київ, Харків, Дніпро, Шеньчжень, Гуанчжоу та Нінбо).

Найбільш економічно вигідним варіантом є перевезення вантажів з Китаю морем. Таким чином можна перевозити як дуже великі обсяги товарів, так і (використовуючи збірні вантажі) невеликі партії. Терміни доставки товарів морем з Піднебесної складають зазвичай від 45 до 60 днів. В основному, вартість доставки товарів залежить від закупочної вартості, ваги та об’єму, а також виду товару (від цього залежить вартість розмитнення).

Останні новини
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
11.01.2022, Вівторок
10.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward