Дієтологи розповіли, який напій допомагає знизити рівень холестерину в крові

event 16:54 Понеділок 10 Січня 2022 Здоров'я
апельсини

Вживання свіжого апельсинового соку без додавання цукру може допомогти вашому серцю і знизити рівень холестерину.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Ви не можете зосередитись на здоров’ї свого серця, не звертаючи уваги на рівень холестерину. У той час як ваш організм потребує певної кількості холестерину для побудови клітин, занадто велика його кількість може призвести до серцевих захворювань та інших ускладнень зі здоров’ям.

Найбільш поширеною проблемою, пов’язаною з високим рівнем холестерину, є закупорювання артерій, що, на жаль, може бути надзвичайно шкідливим для вашого здоров’я. І хоча високий рівень холестерину іноді може бути спадковим, є дієтичні зміни, які ви можете зробити, щоб допомогти.

За словами авторки книжок “Куховарна книжка про вагітність мами вперше” та “Підживлення чоловічої фертильності” Лорен Манакер, один із найкращих напоїв, який допоможе вам знизити рівень холестерину — це 100% апельсиновий сік.

Апельсиновий сік без додавання цукру — чудовий напій для загального стану здоров’я, який може забезпечити організм необхідними поживними речовинами.

Коментар: “100% апельсиновий сік — це натуральний солодкий напій, що не містить жирів і натрію, багатий на вітаміни і мінерали”, – говорить Манакер.

Більш того того, за словами Манакер, цей напій також може допомогти людям із високим рівнем холестерину.

Коментар: “Дані показали, що вживання 100% апельсинового соку пов’язане зі зниженням загального холестерину, а також холестерину ЛПНГ”, — говорить Манакер.

Крім того, цей напій може підвищити рівень “хорошого” холестерину ЛПВЩ.

Манакер також зазначає, що огляд та метааналіз, опубліковані у Phytotherapy Research, показали, що щоденне вживання апельсинового соку може призвести до зниження загального рівня холестерину. Огляд передбачає, що також може бути зв’язок між соком і чутливістю до інсуліну, але це не повністю доведено.

Якщо ви збираєтеся випити склянку апельсинового соку, переконайтеся, що ви п’єте 100% апельсиновий сік без додавання цукру, щоб отримати всі переваги для здоров’я та зниження рівня холестерину.

Читайте також: “Секрет довголіття”: вчені назвали простий напій для продовження життя

Джерело

Останні новини
27.01.2022, Четвер
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward