День бухгалтера в Україні: історія свята та привітання

event 14:52 Субота 16 Липня 2022 Суспільство

В Україні 16 липня святкується День бухгалтера. 2022 року ця дата випадає на суботу.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Дата обиралася не випадково, адже саме цього літнього дня 1999 року урядом було прийнято закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”. 

Як відзначають День бухгалтера

У національний День бухгалтера всі представники цієї професії отримують привітання та подарунки, а на роботі їх заохочують преміями та різними відзнаками. На підприємствах із нагоди свята проходять корпоративи.

Примітно, що Україна вшановує бухгалтерів двічі на рік: разом з усім світом 10 листопада вона відзначає Міжнародний день бухгалтера. Його присвячено до дати першого видання книги італійського економіста Лукі Пачолі “Все про арифметику, геометрію та пропорції” (1494).

Привітання з Днем бухгалтера

Сьогодні день однієї з найвідповідальніших та найважливіших професій – День бухгалтера! Вітаю з цим днем, бажаю добра, океан позитиву, щастя, і просто бути щасливими та не вболівати всім представникам цієї славної професії!

***

Вітаю з професійним святом найточніших і прагматичних людей в цьому світі! Бухгалтер – це професія, що вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, якнайбільше щасливих, спокійних моментів і незабутніх вихідних!

Спасибі за ваш професіоналізм, за найточніші розрахунки і просто гідну роботу. Вітаємо з професійним святом – Днем бухгалтера! Будьте енергійні, оптимістичні і креативні. Не втрачайте вправність, примножуйте знання, домагайтеся всього задуманого! Зберігайте баланс і гармонію як на роботі, так і в сім’ї!

***

Володарі фінансів, Повелителі дебетів і кредитів, вітаємо вас з вашим професійним святом! Нехай у вас все сходиться, нехай завжди все ладиться, нехай буде менше звітів, і в радість нехай буде робота. Бажаємо хороших доходів, в душі відмінної погоди!

Бухгалтер, милий мій бухгалтер, вітаю тебе з твоїм професійним святом і хочу побажати, щоб дебет завжди сходився з кредитом, а сальдо завжди невимовно радувало, щоб в житті ти ніколи не бачив мінусів, а одні лише плюси і тобі ніколи не довелося ділити і віднімати, а тільки примножувати і плюсувати. Бажаю успіхів на роботі, міцного здоров’я, взаємної любові.

***

Шановні бухгалтери, вітаю вас із вашим професійним святом – з Днем бухгалтера. Вся країна сьогодні згадує з вдячністю вашу працю. Бажаю вам наші рахівники насамперед міцного здоров’я та миру сімейного. Щоб контроль, який ви з легкістю тримаєте над цифрами, приносив вам задоволення. Чудового настрою, бадьорості, світлого розуму. Бажаю вам балансу як у сім’ї, так і на роботі.

Останні новини
04.10.2022, Вівторок
03.10.2022, Понеділок
02.10.2022, Неділя
01.10.2022, Субота
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward