Суспільство

Чим підгодувати перець в липні для доброго врожаю

Дізнайтеся, які добрива необхідні болгарським перцям в липні для активного формування нової зав’язі й плодоношення.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Липень — важливий місяць у розвитку болгарських перців, коли активно починає формуватися урожай. Для кращого цвітіння та утворення більшої кількості зав’язей необхідні відповідні мікро- і макроелементи, інформує Ukr.Media.

Для підтримання кореневої системи рослини в такий відповідальний період її життя слід використовувати кальцій в легкодоступних для засвоєння формах.

Шукайте препарати, які містять одночасно кальцій і бор в хелатних формах. Останній сприяє кращому цвітінню і утворенню зав’язі і засвоюється перцями набагато краще в такому поєднанні.

Щоб плоди були соковитими і цукристими, а самі рослини краще засвоювали необхідні їм поживні речовини і мікроелементи з навколишнього ґрунту, важливо в період початку плодоношення підтримувати їх калієм і магнієм. Для цього можна використовувати сульфат магнію. Тільки врахуйте, що на перцях даний препарат при надмірному застосуванні може спровокувати появу вершинної гнилі.

Також важливою підгодівлею в цей період є монофосфат калію. У липні він зупиняє жирування перегодованих раніше азотними добривами кущів, які ніяк не бажають переходити до нормального плодоношення.

Суперфосфат же в середині літа перцям не потрібен, бо даний препарат вкрай повільно переходить в доступні для рослин форми. Куди ефективніше буде “заряджати” їм тепличний ґрунт ще з осені, в момент планового перекопування. Якщо перці відчувають фосфорне голодування, то в липні їх краще обробити монофосфатом калію.

Крім мінеральних сумішей солодкі перці добре реагують на внесення відповідної органіки і її похідних. В середині літа хороший ефект демонструє гумат калію.

Застосовуючи хімічні добрива, строго дотримуйтеся інструкції на упаковці. Зазвичай оптимальною концентрацією мінеральних солей у воді для дорослих рослин є 20-25 г на 10 л води.

З внесенням гуматів також слід бути гранично акуратними. У нормальних концентраціях вони працюють, як стимулятори росту, і підтримують рослини в стресових ситуаціях, однак при значному перевищенні ефективної дози, навпаки, починають сповільнювати їх зростання і розвиток.

Б. Радько

Недавні новини

Захід заморожує активи Росії, але чи може Росія відповісти тим самим?

Західні країни хочуть конфіскувати заморожені російські активи на суму близько 300 мільйонів доларів США по…

38 хв. ago

Для чого, та як правильно використовувати тирсу на городі та в саду

Використання тирси на городі та в саду дійсно хороша практика, якщо користуватися нею правильно, інформує…

40 хв. ago

“Нова пошта” компенсує вартість усіх посилок, які згоріли в одеському депо внаслідок обстрілу

росія ракетним ударом по Одесі знищила не лише депо і вантажне відділення «Нової пошти», а…

53 хв. ago

На Львівщині судили двох військових, бо ті не повідомили про пияцтво своїх підлеглих та ще й преміювали їх

На Львівщині суд визнав винним у недбалому ставленні до військової служби майора та капітана, які…

1 годину ago

У Рівному в парку “Оствиця” двоє чоловіків побили тварин: їх розшукують (ВІДЕО)

У Рівному, на території парку історичної реконструкції "Оствиця", двоє чоловіків знущалися з тварин, які там…

2 години ago

Українські фермерки потрапили на сторінки найвідомішого агрожурналу США

Популярний американський аграрний журнал «FARM JOURNAL» висвітлює стійкість українських фермерів та допомогу від фонду "Жнива…

2 години ago