Чи будуть в Україні вакцинувати дітей від коронавірусу

event 17:20 Середа 30 Червня 2021 Суспільство

У МОЗ розповіли, чи будуть в Україні вакцинувати дітей від коронавірусу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Наразі зробити щеплення від коронавірусу можуть лише українці, які старші 18 років. Вакцинація в країні відбувається за затвердженою дорожною картою. Про це розповів генеральний директор Центру громадського здоров’я Роман Родина.

Коментар:Спочатку вакцинувалися люди, які мають критичний ризик захворіти. Зараз четвертий етап – це люди “60-52” і люди “18-59” з хронічними захворюваннями. На п’ятому етапі будуть вакцинуватися люди 18+. Поки що дорожною картою щеплення молодших не передбачається“, – наголосив він.

Слід зауважити, що Всесвітня організація охорони здоров’я вперше від початку пандемії COVID-19 заявила, що дітей і підлітків можна вакцинувати від коронавірусу. Утім, словами Родини, в Україні поки це не передбачено, адже треба виконати прописані п’ять етапів.

Коментар:В процесі дорожня карта переглядається. Ми не виключаємо, що це станеться найближчим часом і буде розширено коло людей, які підлягають вакцинації“, – каже Роман Родина.

Він наголосив, що наразі країни працюють над тим, як бути з дітьми і підлітками, яких не вакцинують. Адже зараз деякі країни світу пускають до себе лише тих, хто отримав дві дози щеплення. Це стосується і малолітніх. 

Коментар: Будуть двосторонні угоди. Всі ці подробиці там прописуються“, – розповів Родина.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: В Україні заснували позапланові перевірки шкіл

Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward