Астрологи розповіли, як місяць народження впливає на темперамент людини

event 10:42 Вівторок 11 Січня 2022 БЛОГ

Пора року, у котру народилася людина, визначає її характер. Народжені навесні дуже імпульсивні й поспішають жити, а ті, хто народився восени, відрізняються дратівливістю.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Астрологи розповіли, як пора року впливає на темперамент і характер людини.

Народжені навесні

Вони вирізняються енергійністю та оптимізмом. Народжені в цей час року бачать позитив у всьому та намагаються досягти максимальних результатів у будь-якій сфері. Вони дуже імпульсивні і не бояться ризикувати – навіть погані новини не можуть вивести їх із себе.

Однак не все так однозначно – за рутиною вони можуть забувати про себе, що згодом призведе до депресії. Їм потрібно частіше відпочивати і знайти хобі, яке приноситиме задоволення.

Народжені влітку

Часті перепади настрою характерні саме для людей, які святкують свій день народження влітку. Це може стати проблемою у побудові стабільних любовних стосунків, адже постійні “гойдалки” сподобаються не всім.

Крім того, їм важко визначитися з тим, чим вони хочуть займатися – народжені влітку схильні часто міняти місце роботи.

Читайте також: Що згідно із народними прикметами не можна робити 11 січня

Народжені восени

Вони бувають дратівливі без причини і легко можуть образити близьких, про що шкодуватимуть. Народжені восени не вміють контролювати своїх емоцій, тому навіть через дрібниці можуть влаштувати скандал. У них можуть виникати проблеми з побудовою стабільних стосунків.

Народжені взимку

Вони більш спокійні та менш дратівливі, ніж ті, що народилися в теплу пору року. Народжені взимку холодно ставляться до багатьох моментів у житті. Вони схильні багато аналізувати, перш ніж ухвалити важливе рішення.

У коханні народжені взимку скупі на емоції, що може розчарувати другу половинку. Однак це зовсім не означає, що вони не можуть оточити свого партнера турботою.

Джерело

Останні новини
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward