Астрологи назвали знаки зодіаку, які завжди допоможуть у скрутну хвилину

event 07:15 Четвер 02 Вересня 2021 Суспільство

У скрутну хвилину ми потребуємо, аби хтось підставив своє міцне плече, на яке можна було б спертися. Проте далеко не всі з тих, кого ми вважаємо своїми друзями, справді готові його підставити.

Хто із знаків зодіаку справді готовий прийти на допомогу в критичній ситуації, розповіла астрологиня Людмила Булгакова.

Рак

Раки здатні на співчуття, яким не можуть похвалитися представники інших знаків зодіаку. Дізнавшись, що хтось опинився в складному становищі, вони тут же кидаються на допомогу, намагаючись зробити все можливе і неможливе, щоб полегшити стан цієї людини. Щоравда, треба сказати, що допомагати морально їм вдається краще, ніж фінансово, але іноді добре слово і щире співчуття значать набагато більше, ніж енна сума грошей.

Водолій

Водолії допомагають іншим винятково тому, що впевнені: кожна людина зобов’язана сприяти іншій, якщо у неї є така можливість, а вона у представників цього знака є практично завжди. Більш того, вони легко можуть пожертвувати власними інтересами, щоб у когось у тому чи тому аспекті налагодилося життя. Треба визнати, що ними рухає не тільки альтруїзм, а й марнославство: так приємно, коли тебе вважають всесильним і могутнім добрим чарівником.

Козоріг

Козороги, незважаючи на свою зовнішню суворість, в душі люди романтичні і здатні до співчуття, тому, якщо щось трапиться, на їхню допомогу можна розраховувати завжди. Так, вони не стануть бігати і голосити навколо потерпілого, зате стануть діяти чітко і організовано, чим значно прискорять поліпшення ситуації — в складних життєвих ситуаціях часто не вистачає людини, яка має не тільки уміння співчувати, але і холоднокровність і прагматичність.

Джерело

Останні новини
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward