Астрологи назвали знаки Зодіаку, які найкраще справляються зі стресом під час війни

event 11:49 Вівторок 12 Квітня 2022 БЛОГ

У зодіакальному небосхилі є знаки, які можуть похвалитися героїчним спокоєм. Стресостійкість – їх коник.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Вторгнення Росії в Україну і зведення новин щодня змушують багатьох відчувати почуття тривоги та хвилювання. 

Астрологи виділяють три представника зодіакального кола, психіку яких можна назвати залізною. У них сталеві нерви і вони вміють протистояти стресу краще за всіх.

Тілець

Тільці найбільше цінують комфорт і стабільність. Навіть у найважчі часи, вони намагаються зберегти порядок у своєму маленькому світі і взяти все під контроль. Вони не звикли метушитися і неспішно переходять від завдання до завдання. У разі надзвичайної ситуації Тільці завжди зберігають тверезий розум і холоднокровність, прораховуючи кожен крок.

Стрілець

Активні і динамічні Стрільці схильні не забивати собі голову дрібними проблемами і негараздами, які відбуваються навколо. У діяльної натури на це просто немає часу. Представники знака стихії вогню вважають що в житті дуже мало подій через які варто переживати. Однак у важкі часи вони щосили намагаються підтримати оточуючих і надати допомогу.

Риби

Мрійливі Риби живуть у світі своїх фантазій. І ця “ракушка” може врятувати їх від сильного стресу. Крім того, вроджене почуття емпатії не дозволить їм залишатися осторонь. Допомагаючи людям, вони забувають про свої страхи та тривоги. Зосередивши сили на підтримці людей, які переживають важкі часи, риби менше зациклюються на своїх переживаннях.

Джерело: Главред.

Останні новини
17.08.2022, Середа
16.08.2022, Вівторок
15.08.2022, Понеділок
14.08.2022, Неділя
13.08.2022, Субота
12.08.2022, П’ятниця
11.08.2022, Четвер
10.08.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward