Астрологи назвали трьох найбільших песимістів за знаком зодіаку

event 07:24 Вівторок 07 Вересня 2021 Суспільство

Звичайно, що від перебування в поганому настрої не застрахований ніхто. Однак є люди, які з нього практично не виходять.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Астрологиня Людмила Булгакова назвала найпесимістичніші знаки зодіаку. Ці три знаки зодіаку постійно зітхають з приводу і без, ллють сльози та мають депресивний погляд на всі події. 

Рак (22.06 – 22.07)

Раки — головні царівни Несміяни зодіакального кола. Так уже влаштовані представники знака, що вони завжди очікують від життя неприємностей і насамперед запитують, що у нас поганого. Таким сприйняттям навколишнього світу вони зобов’язані своїй планеті-управителю, сльозливому, вразливому і недовірливому Місяцю. Змінити їх, змусивши радіти кожному дню і кожній хвилині не можна, зате, знаючи цю особливість представників знака, можна навчитися ладнати з ними, незважаючи ні на що.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони легко впадають в депресію, коли їхнє життя починає йти не за тим сценарієм, який вони собі “намалювали”. У таких випадках вони починають сумувати, нарікаючи на недосконалість нашого світу, і легко впадаю в нудьгу, а потім і депресію. В такому стані представники знак небезпечні не тільки для себе, але і для оточення — вони цілком у змозі “вкусити” того, хто підвернувся їм під руку, до того ж, часто це бувають зовсім незнайомі — а тому не винні перед ними — люди.

Читайте також: Гороскоп на 7 вересня: що чекає завтра на всі знаки Зодіаку

Риби (19.02 – 20.03)

Риби мають рідкісне уміння самостійно створювати собі різноманітні проблеми. переживаючи якусь дрібницю, накручувати себе, збільшуючи її до розмірів серйозної катастрофи, а потім самі ж довго і виснажливо переживають через неї. До  того ж, у такому разі вони можуть перетворити на пекло не тільки власне існування, а й життя всієї своєї родини. Щоправда, енний час після представники знака нарешті починають усвідомлювати, що приводу для страждань немає, і заспокоюються — шкода тільки, що витрачені нервові клітини вже не повернути.

Джерело

Автор:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward